Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2019, 12:34

autor: Froozyy

The Witcher RPG Easy Mode jest już dostępny za darmo

Firma R. Talsorian Games wydała uproszczony podręcznik Easy Mode dla gry The Witcher RPG. Produkt jest całkowicie darmowy i zawiera reguły gry, początkowy scenariusz oraz sześć postaci.

Zanim dostaniemy serialowego Wiedźmina warto sięgnąć po jego papierową wersję. - The Witcher RPG Easy Mode jest już dostępny za darmo - wiadomość - 2019-07-05
Zanim dostaniemy serialowego Wiedźmina warto sięgnąć po jego papierową wersję.

Zgodnie z zapowiedziami z lutego firma R. Talsorian Games wydała uproszczoną wersję fabularnej gry The Witcher RPG. Całość dostępna jest do pobrania za darmo poprzez serwis DriveThruRPG. Easy Mode, bo taki podytuł nosi produkcja, zawiera 32 strony, na których zostały opisane najważniejsze zasady gry, początkowy sceniariusz oraz sześć postaci.

Pełna wersja jest dostępna do kupienia na oficjalnej stronie za 50 dolarów. Historia gry osadzona jest pomiędzy wydarzeniami z drugiej oraz trzeciej części gier komputerowych od CD Projekt Red. Produkcja pozwala również na tworzenie własnych scenariuszy w świecie Wiedźmina. Jeśli zastanawiacie się, czy warto ją zakupić, możecie zapoznać się z naszym tekstem, w którym pokazujemy, jaki dokładnie jest The Witcher RPG. Polska wersja gry ukaże się dzięki wydawnictwu Copernicus, a wysyłka podręczników zakupionych w przedsprzedaży (o koszcie 159 złotych) planowana jest na sierpień.

Easy Mode jest idealny dla chcących rozpocząć swoją przygodę z papierowym Wiedźminem.
Easy Mode jest idealny dla chcących rozpocząć swoją przygodę z papierowym Wiedźminem.

Jeśli jednak nie wystarczy Wam Easy Mode, ale nie chcecie wydawać pieniędzy na pełną wersję, to możecie zadowolić się wydanym w styczniu darmowym starterem polskiej edycji gry. Został on opracowany przez Jakuba Zapałę, a pobierzecie go z oficjalnej strony wydawnictwa Copernicus. Papierowe wersje Wiedźmina to świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi w oczekiwaniu na serialową adaptację od Netflixa.