Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 lipca 2019, 18:02

autor: Entelarmer

Już wkrótce pierwszy zwiastun Wiedźmina od Netflixa

Platforma Netflix zapowiedziała rychłą prezentację pierwszego zwiastuna serialu Wiedźmin. Materiał zostanie pokazany w trakcie panelu na imprezie San Diego Comic Con 2019.

Pierwszy zwiastun serialowej adaptacji prozy Sapkowskiego zobaczymy jeszcze w tym miesiącu. - Już wkrótce pierwszy zwiastun Wiedźmina od Netflixa - wiadomość - 2019-07-01
Pierwszy zwiastun serialowej adaptacji prozy Sapkowskiego zobaczymy jeszcze w tym miesiącu.

Widzowie czekający na serialowego Wiedźmina w końcu mogli zobaczyć Geralta z Rivii na oficjalnych materiałach od Netfliksa. Inna sprawa, że wciąż nie doczekaliśmy się żadnego zwiastuna, ale to wkrótce ulegnie zmianie. Przedstawiciele platformy ujawnili, że showrunnerka ekranizacji przygód Geralta z Rivii wystąpi 19 lipca na tegorocznej edycji imprezy San Diego Comic Con i zaprezentuje pierwszy trailer produkcji. Prócz niej na konwencie pojawią się aktorzy grający najważniejszych bohaterów Wiedźmina: Henry Cavil (Geralt), Anya Chalotra (Yennever) oraz Freya Allan (Ciri). Będą oni gośćmi specjalnego panelu i możemy się spodziewać, że zdradzą co nieco na temat serialu. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość.