Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 lipca 2019, 17:59

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Mistrzostwa Polski Mortal Kombat 11 - zobacz wyniki i relację

Zakończyliśmy dwie rundy kwalifikacji do Mistrzostw Polski Mortal Kombat 11, które odbędą się 6 lipca w Krakowie na imprezie GRYOffline 2019. Zobacz kto dostał się do turnieju finałowego i obejrzyj najlepsze walki.

Mistrzostw Polski Mortal Kombat 11 - zobacz wyniki i relację - ilustracja #1

Zakończyliśmy fazę kwalifikacji do Mistrzostw Polski Mortal Kombat 11. Walka była bardzo zacięta do samego końca. Ostatecznie w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym zwyciężył Frizen, pokonując w wielkim finale BB_SnoopSero. Z trzeciego miejsca do mistrzostw dostał się Saltea’Mike. W drugim turnieju wygrać udało się zawodnikowi, który już po pierwszej rundzie trafił do drabinki przegranych: Shiver zwyciężył potem wszystkie kolejne mecze, łącznie z finałowym, i w ten sposób został kolejnym uczestnikiem Mistrzostw Polski. Dwa ostatnie miejsca przypadły ApolloFGC oraz Young_Boobs. Gratulujemy i do zobaczenia w Krakowie!

Miło nam też poinformować, że do sponsorów turnieju w Krakowie dołączyła firma Transcend, dzięki której zwycięzca otrzyma dodatkowo kompaktowy dysk przenośny TRANSCEND ESD230C.

Mistrzostw Polski Mortal Kombat 11 - zobacz wyniki i relację - ilustracja #2
Mistrzostw Polski Mortal Kombat 11 - zobacz wyniki i relację - ilustracja #3

Turniej Mortal Kombat 11 był częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Ostateczną drabinkę pierwszego turnieju możecie znaleźć tutaj, a drugiego tutaj. Aktualny ranking Friendly Fire zamieszczamy poniżej. Już niedługo pełne podsumowanie sezonu.

Pierwszy turniej kwalifikacyjny

Drugi turniej kwalifikacyjny

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.