Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2019, 09:55

autor: Serek

Ellie z The Last of Us 2 o dacie premiery gry

Kolejne źródła zdają się potwierdzać, że The Last of Us 2 ukaże się w lutym 2020 roku. Tym razem parę z ust puściła Ashley Johnson, aktorka użyczająca głosu Ellie. Wiadomość pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami.

Ellie ma szansę ponownie skraść serca graczy. - Ellie z The Last of Us 2 o dacie premiery gry - wiadomość - 2019-06-16
Ellie ma szansę ponownie skraść serca graczy.

Kolejne źródła zdają się potwierdzać, że The Last of Us 2 trafi do sprzedaży w lutym 2020 roku. Tym razem chodzi o wywiad, którego udzieliła Ashley Johnson - aktorka użyczająca głosu Ellie. Zagościła ona w programie Between the Sheets na kanale YouTube Critical Role. Podczas rozmowy zapytano ją o datę premiery wyczekiwanej przez fanów kontynuacji. W momencie, w którym aktorka chciała odpowiedzieć, prowadzący przerwał kobiecie. Jedyne, co mogliśmy usłyszeć, to „I think it’s coming fe...” (fragment znajdziecie w okolicach 1:07:15). Najprawdopodobniej artystka chciała powiedzieć „February”, czyli luty.

To potwierdzałoby wcześniejsze doniesienia, zaserwowane przez Jasona Schreiera pod koniec maja. Dziennikarz Kotaku w jednym z tweetów zdradził, że The Last of Us 2 zostało przeniesione na początek przyszłego roku.

Wygląda na to, że Death Stranding zostanie zapowiedziane na listopad. The Last of Us 2 także zaplanowano na jesień 2019 roku, ale właśnie usłyszałem, że zostało przeniesione na początek 2020, prawdopodobnie luty. Tak czy owak, to będzie wielki ostatni rok PS4.

Głos w tej sprawie zabrał także Daniel Ahmad (analityk, mogący często pochwalić się bardzo trafionymi informacjami), który zasugerował na forum ResetEra, że luty 2020 roku jest prawdopodobnie aktualną planowaną przez studio datą premiery gry. Oczywiście trzeba do wszystkich doniesień podchodzić z zimną głową. Do lutego przyszłego roku pozostało jeszcze wiele czasu i termin może ulec zmianie. Niezależnie od tego, kalendarz premier PlayStation 4 na najbliższe 12 miesięcy jest imponujący. Sony zdecydowanie chce godnie pożegnać obecną generację, proponując graczom tytuły takie jak Death Stranding, The Last of Us 2 czy Final Fantasy VII Remake jeszcze przed debiutem PlayStation 5.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Last of Us 2

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II