Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2012, 11:20

autor: Sarge

The Indie Gala Sim - Euro Truck Simulator, Bus Driver i inne symulatory

The Indie Gala Sim to kolejna odsłona popularnej akcji charytatywnej, w ramach której za niewielką kwotę możemy wejść w posiadanie kilku gier na PC. W tym przypadku organizatorzy zdecydowali się na udostępnienie takich tytułów jak Euro Truck Simulator, Bus Driver, czy Police Simulator.

Tym razem w ofercie The Indie Gala pojawiły się same symulatory - The Indie Gala Sim - Euro Truck Simulator, Bus Driver i inne symulatory - wiadomość - 2012-11-22
Tym razem w ofercie The Indie Gala pojawiły się same symulatory

Ruszyła kolejna odsłona akcji The Indie Gala, w której za niewielką kwotę możecie nabyć kilka gier na PC, przeznaczając część pieniędzy na cele charytatywne. Tym razem w ofercie pojawiły się wyłącznie symulatory, które w Polsce cieszą się dużą popularnością.

Jeśli zapłacicie przynajmniej jednego dolara (ok. 3 złotych), staniecie się posiadaczami trzech produkcji: Bus Driver, Deer Drive, Police Simulator. Z kolei uiszczając opłatę powyżej średniej widocznej na oficjalnej stronie (obecnie 3,86 dolary, czyli ok. 12 złotych) dostaniecie dodatkowo cztery kolejne tytuły (Police Simulator 2, Traffic Manager, Euro Truck Simulator, Bridge Constructor).

Jeśli chcecie wziąć udział w akcji, musicie wypełnić formularz na oficjalnej stronie. Sami możecie ustalić kwotę do zapłacenia, choć nie może być ona mniejsza od jednego dolara. Wpłacone pieniądze dowolnie rozdzielacie pomiędzy deweloperów, instytucje charytatywne oraz organizatorów The Indie Gala.

Gry dostępne za dowolną kwotę:

Bus Driver – symulator od studia SCS Software, pozwalający wcielić się w kierowcę autobusu. Naszym zadaniem jest odwożenie pasażerów przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa na drodze.

Deer Drive – kolejna produkcja zespołu SCS Software, tym razem umożliwiająca wzięcie udziału w polowaniu na dzikie zwierzęta.

Police Simulator – symulator pracy policji stworzony przez studio CyberphobX. Tytuł charakteryzuje się kilkoma elementami typowymi dla gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Gry dostępne za kwotę większą od średniej:

Police Simulator 2 – kontynuacja Police Simulator od CyberphobX. Po raz kolejny wcielamy się w szefa policji, którego zadaniem jest chronić mieszkańców miasta przed przestępcami.

Traffic Manager - kolejny symulator studia CyberphobX. Tym razem musimy zapewnić mieszkańcom miasta sprawnie funkcjonujące środki transportu na drogach.

Euro Truck Simulator – symulator kierowcy samochodów ciężarowych autorstwa SCS Software, będący bodajże najbardziej popularną pozycją w zestawieniu. Przemieszczamy się po Europie, transportując różnego rodzaju ładunki do kolejnych krajów.

Bridge Constructor – symulator budowania mostów stworzony przez studio Headup Games. Gra testuje kreatywność gracza na 30 różnych poziomach.

Akcja zakończy się 26 listopada o godzinie 23:00. Nabywając poszczególne tytuły osobno, zapłacilibyście ok. 150 dolarów (ok. 485 złotych). W chwili pisania tej wiadomości zakupiono ponad 1300 zestawów. Police Simulator 2 oraz Traffic Manager można dodać do swojej biblioteki w serwisie GamersGate.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.