Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Police Simulator 2 (PC)
OkładkaPolice Simulator 2 (PC)

Police Simulator 2 PC

Police Simulator 2 to produkcja łącząca w sobie elementy zarządzania i gry ekonomicznej. Zadaniem gracza jest szkolenie kadetów, wysyłanie patroli, administrowanie finansami departamentu policji oraz tworzenie nowych posterunków.

Strategiczne | ekonomiczne | policyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Police Simulator 2 Premiera PC

23marca2012

producent: CyberphobX wydawca: Excalibur Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Police Simulator 2 to symulator pracy policji z elementami charakterystycznymi dla gier strategicznych i ekonomicznych. Stworzyło go studio CyberphobX, które jest odpowiedzialne również za jego poprzedniczkę wydaną w 2010 roku, czyli Police Simulator.

W Police Simulator 2 gracz wciela się w rolę szefa policji, który musi chronić mieszkańców miasta przed przestępcami. Nadrzędnymi zadaniami w Police Simulator 2 są sprawne kontrolowanie stref niebezpieczeństwa oraz dostosowywanie wydatków do napiętego budżetu. Na początku zabawy otrzymujemy niewielki obszar do kontrolowania, jednak w miarę postępów zwierzchnicy przydzielają nam coraz większe terytorium. Jako szef policji musimy zatrudniać oficerów, kupować nowe pojazdy, instalować kamery monitoringu miejskiego i zapobiegać włamaniom. W miarę postępów otrzymujemy dostęp do większych pojazdów, tajnych detektywów oraz śmigłowców.

Praca policji to nie tylko bieganie po ulicy za rabusiami. Aby zwiększyć efektywność naszego oddziału musimy inwestować również w technologię i laboratorium kryminalistyczne. Możemy znaleźć przestępców dzięki badaniu miejsca zbrodni, sprawdzeniu odcisków palców czy analizie DNA. Oficerowie biorą udział w tajnych akcjach, infiltrując siatki przestępcze. Za dobre wyniki w pracy nasi podwładni awansują i zdobywają nowe umiejętności. Ważną częścią gry jest też zarządzanie przeróżnymi wehikułami. Kupujemy, sprzedajemy i naprawiamy urządzenia, by zmieścić się w napiętym budżecie. W czasie zabawy musimy też nieustannie kontrolować wszystkie rejony powierzonego nam miasta. Gra oferuje cały szereg kampanii oraz szybkich misji, a dodatkowo daje możliwość zdobycia licznych osiągnięć.

W przeciwieństwie do poprzedniczki, grafika uległa znacznej poprawie, a akcja gry została przedstawiona w tzw. rzucie izometrycznym. Tytuł oferuje też kilka misji dla osób, które nie miały wcześniejszej styczności z „jedynką”.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 140 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Police Simulator 2: 16+

Police Simulator 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.4 Ghz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7