Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2014, 12:11

autor: luckie

The Evil Within: The Assignment – pierwsze DLC ukaże się na początku 2015 roku

The Assignment to tytuł pierwszego DLC do survival horroru The Evil Within. Dodatek ukaże się na początku 2015 roku. Jego główną bohaterką będzie Juli Kidman, partnerka protagonisty z podstawowej wersji gry.

DLC do The Evil Within pozwolą poznać mroczną tajemnicę Juli Kidman - The Evil Within: The Assignment – pierwsze DLC ukaże się na początku 2015 roku - wiadomość - 2014-12-12
DLC do The Evil Within pozwolą poznać mroczną tajemnicę Juli Kidman
Zawartość Season Pass do The Evil Within
  1. The Assignment – DLC pozwoli wcielić się w Juli Kidman, partnerkę głównego bohatera
  2. The Consequence – kontynuacja historii tajemniczej bohaterki
  3. Trzeci dodatek ma być paczką map z misjami do wykonania, jako sadystyczny Keeper, antagonista gry
  4. Cena zestawu: 19,99 euro (Steam)

Na początku przyszłego roku survival horror The Evil Within zacznie otrzymywać dodatki objęte przepustką sezonową. Pierwsze dwa, zatytułowane kolejno: The Assignment i The Consequence, rzucą nieco światła na Juli Kidman, tajemniczą partnerkę głównego bohatera, detektywa Sebastiana Castellanosa. Choć ona sama w podstawowej wersji gry była źródłem niejednej niejasności, to grając nią napotkamy nowe pytania bez odpowiedzi, co pomoże utrzymać odpowiednią atmosferę. Z kolei trzecie DLC najprawdopodobniej pozwoli graczom wcielić się w postać antagonisty znanego jako Keeper – osobnika z sejfem na głowie, będącego lokalnym odpowiednikiem piramidogłowego z serii Silent Hill. Warto zauważyć, że kolejność dodatków jest nieco inna, niż podawano na początku – wstępnie, The Keeper miał się pojawić jako pierwszy

Dyrektor gry, John Johanas, ze studia Tango Gameworks, zdradził, że DLC z nową bohaterką ma zapewniać odmienne doznania, niż oryginalne The Evil Within – chodzi tu przecież o inną postać, a nie dodatkową skórkę. Misje z Juli w roli głównej mają być bardziej skupione na odkrywaniu fabuły poprzez rozwiązywanie zagadek i eksplorację, a zarazem należeć do najbardziej przerażających. Straszenie będzie tu wyglądać nieco inaczej – ma być jeszcze mroczniej, samotniej i bardziej klaustrofobicznie. Akcja The Assignment i The Consequence będzie rozgrywać się mniej więcej w tym samym czasie, co wydarzenia z podstawki. Dodatki zaoferują jednak możliwość spojrzenia na nie z innej perspektywy.

Póki co nie znamy dokładnej premiery pierwszego dodatku, The Assignment. Wiadomo jedynie, że ma on ukazać się na początku 2015 roku. DLC będzie dostępne na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 i Xboksie 360. Season pass do The Evil Within kosztuje na Steamie 19,99 euro, czyli ok. 84 zł.

  1. Recenzja gry The Evil Within - prawie jak Resident Evil
  2. Oficjalna strona gry The Evil Within
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach