Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2014, 12:05

autor: Meehow

The Evil Within – poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe

Firma Bethesda Softworks ujawniła minimalne wymagania sprzętowe The Evil Within – survival horroru autorstwa studia Tango Gameworks. Nie da się ukryć, że podobnie jak gra mogą one przerażać.

The Evil Within - The Evil Within – poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2014-10-03
The Evil Within

Firma Bethesda Softworks ujawniła na swoim blogu minimalne wymagania sprzętowe trzecioosobowego survival horroru autorstwa studia Tango Gameworks, The Evil Within. Nie da się ukryć, że podobnie jak gra mogą one przerażać, choć nie do końca wiadomo, co otrzymamy posiadając taką konfigurację sprzętową. Deweloperzy napisali, że sprzęt spełniający minimalne wymagania nie będzie w stanie uruchomić gry w rozdzielczości 1080p, a jego posiadacz będzie musiał zrezygnować z pewnych opcji graficznych, lecz gra wciąż będzie „dostarczać świetnej rozrywki”. Można zatem mieć nadzieję, że mowa tutaj o płynnej, w miarę ładnej rozgrywce, a nieco słabszy pecet również lepiej lub gorzej poradzi sobie z The Evil Within. Rzeczona specyfikacja dostępna jest poniżej. Przypominamy także, że w Serwisie Informacyjnym zamieściliśmy niedawno zalecane wymagania sprzętowe, które również mogą zjeżyć włos na głowie.

  • System operacyjny: Windows 7/8.1
  • Procesor: i7 lub czterordzeniowy ekwiwalent
  • Karta grafiki: GeForce GTX 460 (lub ekwiwalent) z 1 GB pamięci RAM
  • Pamięć operacyjna: 4 GB
  • Dysk twardy: 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej

The Evil Within w Polsce zadebiutuje już 16 października na pecetach oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.