Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2011, 12:55

autor: Sarge

The Elder Scrolls V: Skyrim z obsługą Steamworks

Pecetowa wersja The Elder Scrolls V: Skyrim otrzyma wsparcie usługi Steamworks. Taką wiadomością na swoim Twitterze podzieliła się firma Bethesda Softworks.

Firma Bethesda Softworks ujawniła, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji PC zaoferuje wsparcie dla usługi Steamworks. Taką wiadomością podzielono się z graczami za pośrednictwem serwisu Twitter.

„Możemy dziś potwierdzić, że korzystamy ze Steamworks dla Skyrim” – to zdanie z pewnością rozwiewa wszelkie wątpliwości, w jaki sposób wydawca chce walczyć z piractwem w przypadku The Elder Scrolls V: Skyrim. Steamworks to jednak nie tylko zabezpieczenia DRM, ale też szereg udogodnień, które zdążyły zdobyć spore grono zwolenników.

The Elder Scrolls V: Skyrim z obsługą Steamworks - ilustracja #1

Choć szczegóły w tej sprawie nie zostały ujawnione, to możemy być całkiem pewni, że czeka nas m.in. możliwość zapisywania stanów gry w chmurze (Steam Cloud), odblokowywanie osiągnięć, automatyczne aktualizacje czy dostęp do funkcji społecznościowych Steama. Jedynym warunkiem będzie aktywowanie gry za pośrednictwem serwisu firmy Valve. Rozgrywka będzie możliwa bez konieczności połączenia z Internetem.

The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutuje na rynku 11 listopada bieżącego roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Grę już teraz możecie zamawiać w Sklepie GRY-OnLine. Edycja komputerowa kosztuje tam 129,90 złotych, podczas gdy użytkownicy konsol muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 219,90 złotych.