Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2011, 13:20

autor: DogGhost

Giermasz 2011 w najbliższą sobotę w Warszawie

20 sierpnia odbędzie się w Warszawie jedyna tegoroczna odsłona Giermaszu, czyli wyprzedaży gier organizowanej przez firmę CD Projekt.

Wśród miłośników wyprzedaży jedną z najciekawszych wakacyjnych imprez był coroczny Giermasz organizowany przez firmę CD Projekt. Polski wydawca zapowiedział, że w tym roku odbędzie się on tylko w warszawskiej siedzibie wydawcy w najbliższą sobotę, 20 sierpnia.

Giermasz 2011 w najbliższą sobotę w Warszawie - ilustracja #1

Akcja rozpocznie się w biurze CD Projektu położonym przy ul. Jagiellońskiej 74 o godzinie 10:00 i potrwa do 17:00. Jak zwykle, podczas wielkiej wyprzedaży będzie można nabyć wiele tytułów po bardzo okazyjnych cenach. Za najtańsze gry komputerowe zapłacimy 5 zł, a za konsolowe 20zł. Pojawią się również ciekawe gadżety oraz filmy na płytach Blu-Ray i DVD.

Niestety, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon, Giermasz nie zawita w tym roku do innych miejscowości. Przypomnijmy, że w zeszłym roku odbył się także w Krakowie i Poznaniu. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to naprawdę ciekawa impreza, pozostaje tylko nadzieja, że w 2012 roku nie ograniczy się do stolicy.

Giermasz 2011 w najbliższą sobotę w Warszawie - ilustracja #2

Warto odwiedzić Giermasz choćby ze względu na panującą na nim atmosferę. Osobiście miło wspominam krakowskie edycje tej akcji. Przychodząc przed oficjalnym rozpoczęciem można było spotkać dużo ciekawych osób i wspólnie czekać z niecierpliwością aż pojawi się długa lista przecenionych tytułów. Atmosfery nie psuła nawet walka o jak najlepsze miejsce w kolejce ani widok odpoczywających w cieniu pracowników obsługi, którzy podśmiewali się ze stojących w upale graczy. W ofercie Giermaszu zawsze można było znaleźć ciekawe, trudnodostępne pozycje. Przed dwoma laty zdecydowanie największym obiektem pożądania była bogata Edycja Kolekcjonerska gry Mass Effect wraz z koszulką i pendrivem w cenie 40 zł. Z kolei w zeszłym roku można było zdobyć Edycję Kolekcjonerską Age of Conan za 50 zł oraz Kolekcję Wszech Czasów Heroes of Might & Magic, którą zrecenzował UVI, za niewiele ponad 100 zł.

Zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o Giermaszu w komentarzach.