Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2014, 10:36

autor: Góral

The Elder Scrolls Online - znamy zawartość kolekcjonerki Imperial Edition

Dzięki błędowi w sklepie Amazon poznaliśmy zawartość The Elder Scrolls Online: Imperial Edition. Edycja kolekcjonerska gry MMORPG zawierać będzie m.in. figurkę Molag Bala, mapę kontynentu Tamriel i nie tylko. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że użytkownicy PlayStation 4 chcący zagrać w tytuł studia ZeniMax Online nie będą musieli posiadać subskrypcji PlayStation Plus, natomiast na Xboksie One wymagany będzie abonament Xbox Live Gold. Tytuł ukaże się w kwietniu na komputerach PC i w czerwcu na wspomnianych konsolach.

The Elder Scrolls Online - znamy zawartość kolekcjonerki Imperial Edition - ilustracja #1

W sklepie Amazon nastąpiła pomyłka i przez przypadek, w materiałach graficznych dotyczących Dishonored, opublikowano zdjęcie prezentujące kolekcjonerskie wydanie gry The Elder Scrolls Online. Nie jest to więc oficjalna zapowiedź Imperial Edition, ale ta najprawdopodobniej nastąpi w najbliższym czasie. Z drugiej strony, dowiedzieliśmy się, że subskrypcja PlayStation Plus, umożliwiająca zmagania przez sieć na konsoli PlayStation 4, nie będzie potrzebna do zabawy w nowe MMO. Matt Firor, reżyser gry, stwierdził, że koniecznym ma być tylko opłacanie abonamentu The Elder Scrolls Online, tak jak na komputerach osobistych. Niestety nie wiemy czy sytuacja będzie wyglądać tak samo w przypadku Xboksa One, jednak według serwisu Joystiq, na next-genie firmy Microsoft wymagane będą dwa abonamenty (Xbox Live Gold i opłata za grę studia ZeniMax Online).

Zawartość The Elder Scrolls Online: Imperial Edition:

  • specjalne opakowanie dla zestawu i pudełko typu steelbook dla gry;
  • 12-calowa figurka Molag Bal;
  • mapa kontynentu Tamriel,
  • Emperor's Guide to Tamriel (224-stronicowy, ilustrowany przewodnik),
  • dodatki cyfrowe: możliwość gry jako Imperial, biały koń, krab, pierścienie Mara.
Zawartość The Elder Scrolls Online: Imperial Edition. - The Elder Scrolls Online - znamy zawartość kolekcjonerki Imperial Edition - wiadomość - 2014-01-29
Zawartość The Elder Scrolls Online: Imperial Edition.

Obecnie nie znamy ceny powyższego zestawu. Dodatkowo zdjęcie dotyczy tylko wersji na konsolę PlayStation 4, jednak śmiało można zakładać, że swoje edycje otrzymają także pozostałe platformy sprzętowe. The Elder Scrolls Online ukaże się na komputerach osobistych 4 kwietnia 2014 roku, natomiast użytkownicy urządzeń firm Sony i Microsoft poczekają do czerwca.

The Elder Scrolls Online to gra MMORPG oparta na modelu abonamentowym z systemem mikropłatności. Tytuł tworzony jest od kilku lat przez zespół ZeniMax Online Studios. Z produkcją wiązane są wielkie nadzieje, o czym świadczy chociażby fakt, że do nagrań dubbingowych zatrudniono gwiazdy kina, w tym Johna Cleese, Kate Beckinsale czy też Michaela Gambona. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie w naszej zapowiedzi, a jeżeli już zdecydowaliście się na zakup, to zamówienia przedpremierowe możecie składać w wybranych sklepach.