Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 18 października 2007, 11:08

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year - jutro polska premiera

Cenega Poland, będąca wyłącznym partnerem firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, przypomina, że już w najbliższy piątek, 19 października, do sprzedaży trafi najlepsza gra RPG zeszłego roku, The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland, będąca wyłącznym partnerem firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, przypomina, że już w najbliższy piątek, 19 października, do sprzedaży trafi najlepsza gra RPG zeszłego roku, The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year. W tym niezwykłym wydaniu znajdują się:

  • Płyta DVD z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Płyta DVD z dodatkiem Shivering Isles oraz modem Knights of the Nine
  • Patch polonizujący wszystkie części gry
  • 5 (!) poradników do gry przygotowanych przez serwis Gry-Online
  • Drukowana, kolorowa mapa świata gry

Wszystko to za jedyne 129,90 złotych! Z przyjemnością informujemy także, że trwają prace nad polonizacją opublikowanego niedawno dodatku do gry, pt. Fighter’s Stronghold wprowadzającego do zabawy nowe miejsce do zwiedzenia i zamieszkania! Szczegóły dotyczące łatki lokalizacyjnej opublikujemy wkrótce.