Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2010, 13:35

autor: Sarge

Tede kolejną gwiazdą TV Superstars

Polski oddział Sony kontynuuje przedstawianie nazwisk znanych celebrytów, którzy podłożą swoje głosy do nadchodzących pozycji na PlayStation 3. Ostatnio temat zdominowała gra TV Superstars – ogłoszono właśnie trzecią osobistość biorącą udział w projekcie.

Polski oddział Sony kontynuuje przedstawianie nazwisk znanych celebrytów, którzy podłożą swoje głosy do nadchodzących pozycji na PlayStation 3. Ostatnio temat zdominowała gra TV Superstars – ogłoszono właśnie trzecią osobistość biorącą udział w projekcie.

Dotychczas dowiedzieliśmy się, że w niejakiego Krystiana Ostrego wcieli się znakomity polski sportowiec Mateusz Kusznierewicz, a w roli Belli usłyszymy piosenkarkę Sashę Strunin. Dziś wiemy już, że postać Ostrego Chilli De zagra popularny raper Tede.

Każdy z wyżej wspomnianych bohaterów jest prowadzącym jednego z pięciu programów telewizyjnych w TV Superstars. Dotychczas poznaliśmy trzy nazwiska zatem możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie zaprezentowane zostaną dwa kolejne. Tede zajmie miejsce gospodarza programu Big Beat Kitchen poświęconemu gotowaniu.

Tede kolejną gwiazdą TV Superstars - ilustracja #1

„Formuła gry wymagała od nas zastanowienia, kto najlepiej nadaje się do podłożenia głosu pasującego do poszczególnych postaci TV Superstars. Zaprosiliśmy więc znane i popularne twarze polskiego show biznesu - dzięki nim gracze z większą łatwością będą w stanie wczuć się w klimat występów w prawdziwym telewizyjnym programie rozrywkowym. W programie telewizyjnym Big Beat Kitchen, Tede przybiera postać Ostrego Chilli De – jowialnego czarnoskórego MC i szefa kuchni w jednym. Tede doskonale wcielił się w swoją rolę i nie mieliśmy wątpliwości, że to był trafny wybór. Raper wprowadza do gry luzacką atmosferę i wiele humoru.” – tak udział Tede w sesjach nagraniowych komentuje dyrektor marketingu SCE Polska, Maciej Kmiołek.

Tede jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce. Działalność artystyczną rozpoczął już na początku lat 90. ubiegłego wieku, ale oprócz nagrania wielu płyt wystąpił też w kilku programach telewizyjnych. Obecnie daje się również poznać jako prowadzący programu Operacja tuning emitowanego na antenie TVN Turbo.

TV Superstars ukaże się na PlayStation 3 w październiku i oferuje wyjątkowo przystępną zabawę dla całej rodziny. Bierzemy tutaj udział w jednym z pięciu programów telewizyjnych, a w każdym z nich musimy się wykazać wyjątkową zręcznością i umiejętnościami manualnymi. Gra w całości wspiera kontrolery PlayStation Move, które swoją premierę w Polsce będą miały już 15 września.