Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2010, 13:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Tede kolejną gwiazdą TV Superstars

Polski oddział Sony kontynuuje przedstawianie nazwisk znanych celebrytów, którzy podłożą swoje głosy do nadchodzących pozycji na PlayStation 3. Ostatnio temat zdominowała gra TV Superstars – ogłoszono właśnie trzecią osobistość biorącą udział w projekcie.

Polski oddział Sony kontynuuje przedstawianie nazwisk znanych celebrytów, którzy podłożą swoje głosy do nadchodzących pozycji na PlayStation 3. Ostatnio temat zdominowała gra TV Superstars – ogłoszono właśnie trzecią osobistość biorącą udział w projekcie.

Dotychczas dowiedzieliśmy się, że w niejakiego Krystiana Ostrego wcieli się znakomity polski sportowiec Mateusz Kusznierewicz, a w roli Belli usłyszymy piosenkarkę Sashę Strunin. Dziś wiemy już, że postać Ostrego Chilli De zagra popularny raper Tede.

Każdy z wyżej wspomnianych bohaterów jest prowadzącym jednego z pięciu programów telewizyjnych w TV Superstars. Dotychczas poznaliśmy trzy nazwiska zatem możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie zaprezentowane zostaną dwa kolejne. Tede zajmie miejsce gospodarza programu Big Beat Kitchen poświęconemu gotowaniu.

Tede kolejną gwiazdą TV Superstars - ilustracja #1

„Formuła gry wymagała od nas zastanowienia, kto najlepiej nadaje się do podłożenia głosu pasującego do poszczególnych postaci TV Superstars. Zaprosiliśmy więc znane i popularne twarze polskiego show biznesu - dzięki nim gracze z większą łatwością będą w stanie wczuć się w klimat występów w prawdziwym telewizyjnym programie rozrywkowym. W programie telewizyjnym Big Beat Kitchen, Tede przybiera postać Ostrego Chilli De – jowialnego czarnoskórego MC i szefa kuchni w jednym. Tede doskonale wcielił się w swoją rolę i nie mieliśmy wątpliwości, że to był trafny wybór. Raper wprowadza do gry luzacką atmosferę i wiele humoru.” – tak udział Tede w sesjach nagraniowych komentuje dyrektor marketingu SCE Polska, Maciej Kmiołek.

Tede jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce. Działalność artystyczną rozpoczął już na początku lat 90. ubiegłego wieku, ale oprócz nagrania wielu płyt wystąpił też w kilku programach telewizyjnych. Obecnie daje się również poznać jako prowadzący programu Operacja tuning emitowanego na antenie TVN Turbo.

TV Superstars ukaże się na PlayStation 3 w październiku i oferuje wyjątkowo przystępną zabawę dla całej rodziny. Bierzemy tutaj udział w jednym z pięciu programów telewizyjnych, a w każdym z nich musimy się wykazać wyjątkową zręcznością i umiejętnościami manualnymi. Gra w całości wspiera kontrolery PlayStation Move, które swoją premierę w Polsce będą miały już 15 września.