Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka TV Superstars (PS3)
OkładkaTV Superstars (PS3)

TV Superstars PS3

TV Superstars to stworzona z myślą o technicznych możliwościach kontrolera PlayStation Move gra towarzyska, za której powstanie odpowiada zespół deweloperski firmy Sony w Cambridge.

Towarzyskie | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TV Superstars Premiera PS3

12października2010

pudełko PL

29października2010

TV Superstars jest grą przeznaczoną z myślą o kontrolerach PlayStation Move – oznacza to, że nie zagramy w nią przy użyciu standardowego pada. Bierzemy udział w szeregu konkurencji gdzie musimy wykazać się wyjątkową zręcznością i umiejętnościami manualnymi.

Wszystkie zadania zostały podzielone na pięć typów odpowiadających poszczególnym programom telewizyjnym, w których przyjdzie nam wystąpić. Zaczynając od sportowej części Let’s Get Physical, przez kulinarne Big Beat Kitchen, aż po opierające się na modzie Frockstar, gdzie przebierzemy naszą postać w wybrane ciuszki. W tym ostatnim przypadku musimy na przykład popisać się dobrą pamięcią, zapamiętując wybrane zestawy strojów by następnie móc samemu je wybrać z bogatej palety ubiorów.

Na początek warto jednak stworzyć swoją własną postać, która przy odrobinie wysiłku może być łudząco podobna do nas. Wszystko dzięki specjalnym możliwościom edytora oraz opcji robienia sobie zdjęć i nałożenia gotowego dzieła na cyfrowy model. Program zapamiętuje nasz wizerunek i konwertuje go do realnego świata w taki sposób, by w jak największym stopniu odpowiadał on naszemu rzeczywistemu wyglądowi.

Poszczególne konkurencje są bardzo różnorodne, a podział ich na poszczególne gatunki sprawia, że nie sposób się pogubić w ich wyborze. Niektóre wymagają wyjątkowej precyzji (powtarzanie ruchami ręki odpowiednich wzorów widocznych na ekranie), przy innych za to będziemy musieli włożyć sporo wysiłku (bieg po kręcącej się kuli, gdzie musimy jak najszybciej machać kontrolerami).

Największym atutem tej produkcji jest tryb multiplayer, gdzie maksymalnie cztery osoby mogą wziąć udział w poszczególnych minigierkach. Zabawa odbywa się przed jednym telewizorem, trzeba mieć jednak na uwadze, że wiele konkurencji wymaga kilku kontrolerów. Z innymi zawodnikami rywalizujemy na punkty, które zdobywamy za pomyślne ukończenie kolejnych zadań. Całość opisuje stosunkowo prosta oprawa graficzna utrzymana w nieco komiksowym stylu.

Ostatnia modyfikacja 27 października 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 3,3 / 10 na podstawie 405 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.4 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

TV Superstars cena w dniu premiery: 149,90 PLN

Klasyfikacja PEGI TV Superstars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

TV Superstars Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move