Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2010, 13:06

autor: Jakub "Taven" Wencel

Sasha Strunin prezenterką TV Superstars

Poznaliśmy kolejne znane nazwisko, które – w ramach projektu Lokalizacje 2.0 – pojawi się w jednej z w pełni zlokalizowanych gier Sony na PlayStation 3. Będzie to piosenkarka i aktorka Sasha Strunin.

Poznaliśmy kolejne znane nazwisko, które – w ramach projektu Lokalizacje 2.0 – pojawi się w jednej z w pełni zlokalizowanych gier Sony na PlayStation 3. Będzie to piosenkarka i aktorka Sasha Strunin.

Wokalistka wcieli się w rolę Belli, młodej „uroczej dziewczyny z sąsiedztwa”, która wykorzystując urok osobisty, charyzmę i wrodzoną prezencję jako gospodyni TV Superstars wtajemniczy gracza w reguły rządzące rozgrywką i będzie mu asystować we wszystkich konkurencjach programu. „W wirtualnej rzeczywistości TV Superstars każdemu graczowi przyda się przewodnik, który będzie służył radą i poprowadzi go przez kolorowy świat gwiazd ekranu. Sasha idealnie pasuje do tej roli – ma wiele wdzięku, jest sympatyczna i pomimo tego, że jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny – nie onieśmiela, ale przyciąga swoją bezpośrednią osobowością oraz pozytywnym nastawieniem .” – komentuje udział Sashy Strunin, Krzysztof Papliński, Product Manager SCE Polska.

Sasha Strunin to urodzona w Sankt Petersburgu piosenkarka i aktorka. Była połową duetu The Jet Set, w ubiegłym roku wydała także solową płytę. Od maja gra również w serialu Pierwsza Miłość.

 

Sasha Strunin prezenterką TV Superstars - ilustracja #1

 

TV Superstars to tytuł, który umożliwia graczowi wzięcie udziału w jednym z pięciu różnych programów telewizyjnych testujących zręczność i koordynację ruchową uczestników przy użyciu kontrolera PlayStation Move. Wydawca, polski oddział Sony, reklamuje grę jako przede wszystkim tytuł dla całej rodziny i sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Jest on dodatkowo częścią projektu Lokalizacje 2.0, inicjatywy, która ma na celu dostarczanie na polski rynek w pełni zlokalizowanych tytułów na konsole firmy. Wcześniej poznaliśmy już listę tytułów, w których wystąpią znane osobowości zazwyczaj nie kojarzone z branżą gier wideo, jak również nazwiska dwóch z nich – Krzysztofa Ibisza (Start the Party!) i Mateusza Kusznierewicza (również TV Superstars).

Cały projekt jest bardzo silnie związany ze zbliżającą się wrześniową europejską premierą kontrolera PlayStation Move (większość gier inicjatywy Lokalizacje 2.0 będzie korzystać z jego możliwości). TV Superstars zobaczymy na półkach sklepowych w październiku.