Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2010, 09:55

Team Fortress 2 jako platformówka

Czy zastawialiście się kiedyś jak wyglądałoby Team Fortress 2, gdyby Valve Software zamiast strzelanki uczyniło ją platformówką? Teraz nie musimy już gdybać, dzięki modyfikacji zatytułowanej Great Class Dash, możemy przekonać się sami.

Czy zastawialiście się kiedyś jak wyglądałaby gra Team Fortress 2, gdyby Valve Software zamiast strzelanki uczyniło ją platformówką? Teraz nie musimy już gdybać, dzięki modyfikacji zatytułowanej Great Class Dash możemy przekonać się sami.

 

Team Fortress 2 jako platformówka - ilustracja #1

 

Jest to produkcja nietypowa jak na platformówkę. Wzorem popularnego ostatnio Canabalta , w grze nasza postać automatycznie biegnie cały czas w prawo. Naszym zadaniem jest omijanie pojawiających się na trasie przeszkód. Nie wszystkie jednak da się po prostu przeskoczyć. Z pomocą przychodzi nam wtedy możliwość transformacji naszej postaci w którąkolwiek dostępnych w Team Fortress 2 klas. Przykładowo, Heavy przebija się przez ściany, Zwiadowca (Scout) skacze dalej niż ktokolwiek inny, a Szpieg (Spy) odstrasza stojące nam na drodze węże. Jak to wszystko wygląda w akcji możecie się przekonać oglądając krótki filmik z rozgrywki.

To cztery poziomy (Kanada, Egipt, Wulkan oraz Bagna) doskonałej zabawy. Plik instalacyjny waży niecałe 70 MB, więc dla szczęśliwych posiadaczy Team Fortress 2 (mod wymaga tej gry) jest to pozycja obowiązkowa.

Modyfikacja jest dostępna do pobrania tu: