Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2005, 11:43

autor: Elrond

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników gier przygodowych - Paradise

Pierwsze informacje na temat Lost Paradise, pionierskiego projektu studia White Birds Productions założonego przez Benoit Sokala (m.in. Syberia), pojawiły się na łamach naszego serwisu na początku zeszłego roku. Na kolejną wiadomość o tej grze czekaliśmy prawie rok, aby dowiedzieć się, iż zostanie wydana przez Micro Application. Teraz jednak wydaniem zajmie się Ubisoft.

Pierwsze informacje na temat Lost Paradise, pionierskiego projektu studia White Birds Productions założonego przez Benoit Sokala (m.in. Syberia), pojawiły się na łamach naszego serwisu na początku zeszłego roku. Na kolejną wiadomość o tej grze czekaliśmy prawie rok, aby dowiedzieć się, iż zostanie wydana przez Micro Application. Teraz natomiast w Internecie wyczytać można, iż gra znalazła się pod skrzydłami Ubisoftu i zostanie wydana pod nazwą Paradise.

Szczegóły rozgrywki znajdziecie w naszej Encyklopedii, przypomnijmy jednak, iż Paradise będzie klasyczną grą przygodową "point&click" i zawierać będzie wszystko to, co po dziele pana Sokala spodziewać się można i należy. Znajdziemy więc w niej interesujący i wciągający wątek fabularny, realistyczny świat gry oraz wymagające zagadki i łamigłówki. Gracz wcieli się w postać młodej kobiety, która przemierzając Afrykę musi dostarczyć leoparda pod Kilimandżaro, miejsce jego urodzenia, napotykając po drodze nieznane i zadziwiające okazy fauny i flory.

Premierę Paradise zaplanowano na luty przyszłego roku.

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników gier przygodowych - Paradise - ilustracja #1