Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2020, 12:35

autor: AlexB

Szpakowski o FIFA 21 - „będzie sporo nowości”

Podczas najnowszego odcinka internetowego programu Misja Futbol w Kanale Sportowym Dariusz Szpakowski zdradził, że rozpoczął już prace nad nagrywaniem komentarza do nowej odsłony cyklu FIFA. Znany dziennikarz TVP stwierdził również, że w tytule znajdzie się sporo nowości.

Choć z powodu epidemii koronawirusa sport, jak wiele innych gałęzi przemysłu i rozrywki, przeżywa spory kryzys, nie oznacza to, że w tym roku nie ukażą się kolejne odsłony dużych serii symulatorów piłki nożnej czy koszykówki. Mowa tu chociażby o FIF-ie 21, nad którą prace już trwają. Podczas dzisiejszego odcinka internetowego programu Misja Futbol w Kanale Sportowym, Dariusz Szpakowski powiedział co nieco na ten temat (5 minuta na poniższym nagraniu). Jak zdradził znany dziennikarz TVP, wczoraj nagrywał komentarz do najnowszej elektronicznej „piłki kopanej” od studia EA Sports. Robił to sam, lecz fani talentu Jacka Laskowskiego mogą spać spokojnie – jego również usłyszymy w grze. Po prostu nagra on swoje kwestie oddzielnie.

To jeszcze nie wszystko. Według Szpakowskiego w FIF-ie 21 znajdzie się sporo nowości. Niestety komentator nie mógł zdradzić żadnych dodatkowych szczegółów na ten temat.

Pełnej oficjalnej zapowiedzi nowej odsłony cyklu FIFA możemy spodziewać się podczas konferencji EA Play Live 2020, która odbędzie się 12 czerwca o godzinie 1:00 czasu polskiego. Zgodnie z tradycją, sama gra powinna zadebiutować pod koniec września.

Szpakowski o FIFA 21 - „będzie sporo nowości” - ilustracja #1
Czy FIFA 21 zaskoczy miłośników cyklu?

Jeśli jesteście fanami FIF-y bądź po prostu brakuje Wam piłkarskich emocji, to dziś na kanale Łączy nas piłka w serwisie YouTube będzie można zobaczyć wirtualny mecz Polska-Hiszpania w FIF-ie 20. Reprezentować nas będzie Kamil Grabara, na co dzień grający na pozycji bramkarza w klubie Huddersfield Town, oraz esportowcy. Całość skomentuje na żywo Dariusz Szpakowski.

  1. Oficjalna strona cyklu FIFA