Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2017, 12:00

autor: AlexB

Szczegóły na temat 2017 PlayStation Press Conference in Japan

Firma Sony poinformowała, że tradycyjna oficjalna konferencja PlayStation, organizowana tuż przed targami Tokyo Game Show, odbędzie się w tym roku we wtorek 19 września o godzinie 9:00 czasu polskiego. Całość będzie transmitowana na żywo, również po angielsku, w serwisie YouTube.

Dopiero co zakończyły się targi gamescom, a już możemy powoli szykować się na kolejną imprezę. 21 września rozpocznie się Tokyo Game Show, największe tego typu wydarzenie w Japonii. Potrwa ono do 24 września. Jak zwykle, tuż przed rozpoczęciem targów firma Sony zorganizuje oficjalną konferencję prasową, na której podzieli się kilkoma szczegółami na temat tego, co czeka miłośników marki PlayStation w najbliższym czasie. Dziś gigant z Kraju Kwitnącej Wiśni zdradził (via Gematsu), że w tym roku PlayStation Press Conference in Japan odbędzie się 19 września o godzinie 16:00 czasu lokalnego (9:00 czasu polskiego). Całość będzie transmitowana na żywo, również z angielskim tłumaczeniem, w serwisie YouTube. Linki poniżej:

Szczegóły na temat 2017 PlayStation Press Conference in Japan - ilustracja #1

Warto zwrócić uwagę na tę konferencję, choć oczywiście należy pamiętać, że całość będzie skrojona przede wszystkim pod gusta japońskich graczy i niekoniecznie może się spodobać zachodniemu odbiorcy. Podczas tego wydarzenia nie tylko potwierdzone zostaną daty premier poszczególnych pozycji. Powinniśmy się na nim spodziewać również zapowiedzi zupełnie nowych produkcji, tworzonych przez studia współpracujące z Sony. W poprzednich latach podczas PlayStation Press Conference in Japan zaanonsowano takie tytuły jak Warriors All-Stars, Earth Defense Force 5 oraz Fortune Street: Dragon Quest. Co czeka nas w tym roku? Trudno przewidzieć. Może jakieś nowe informacje na temat Death Stranding, czyli nieobecnego na tegorocznych targach E3 oraz gamescom nowego tajemniczego projektu Hideo Kojimy? Nowy gameplay z Ace Combat 7: Skies Unknown? A może jeszcze coś innego? Odpowiedzi na te pytania poznamy 19 września.