Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2017, 11:44

Dishonored: Death of the Outsider na 40-minutowym zapisie rozgrywki

W sieci pojawił się trwający ponad 40 minut zapis rozgrywki z Dishonored: Death of the Outsider, opracowany przez serwis Game Informer na podstawie prawie ukończonej wersji gry. Przy okazji pojawiły się doniesienia, że Bethesda Softworks nie zamierza szykować nowych odsłon serii w najbliższym czasie, a już na pewno nie pociągnie dalej historii bohaterów z "jedynki" i "dwójki".

DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Arkane Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 września 2017 r.

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od premiery Dishonored: Death of the Outsider. Oczekiwanie na grę powinien umilić opublikowany właśnie przez serwis Game Informer materiał video. Jest to ponad 40-minutowy zapis rozgrywki, dający niezłe pojęcie o tym, jak prezentować się będzie finalna wersja produkcji.

Przypomnijmy, że Dishonored: Death of the Outsider zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 15 września tego roku, równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Gra zadebiutuje w połowie września. - Dishonored: Death of the Outsider na 40-minutowym zapisie rozgrywki - wiadomość - 2017-08-29
Gra zadebiutuje w połowie września.

Fanom serii gra będzie musiała starczyć na długi czas. Harvey Smith ze studia Arkane przyznał niedawno, że na razie nie wie, czy powstanie kolejna odsłona cyklu. Dishonored: Death of the Outsider zostało pomyślane jako zakończenie ery zapoczątkowanej wraz z premierą pierwszej części w 2011 roku. W rezultacie, nawet jeśli w przyszłości powstanie kontynuacja, to skoncentruje się ona na zupełnie nowych postaciach i wątkach.

Dishonored 2 zadebiutowało na rynku słabiej niż się tego spodziewano. Nie jest więc specjalnym zaskoczeniem, że zamiast tworzyć kilka mniejszych dodatków DLC, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części, autorzy zdecydowali się na opracowanie Dishonored: Death of the Outsider jako dużej samodzielnej produkcji, kosztującej połowę tego, co druga odsłona cyklu w dniu premiery.

  1. Oficjalna strona gry