Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2008, 12:40

autor: Jiker

Superszybki Hot Rod w kolejnym dodatku do Burnout Paradise

Firma Criterion Games z zegarmistrzowską precyzją ujawnia zawartość kolejnych dodatków do Burnout Paradise. Spełnia tym samym swoje zapowiedzi z końca zeszłego miesiąca. Po Legendarnych Pojazdach, wśród którym prym wiódł będzie niecodzienny Jansen 88 Special i zestawie wehikułów stylizowanych na zabawki przyszła pora na Carson Extreme Hotrod!

Firma Criterion Games z zegarmistrzowską precyzją ujawnia zawartość kolejnych dodatków do Burnout Paradise. Spełnia tym samym swoje zapowiedzi z końca zeszłego miesiąca. Po Legendarnych Pojazdach, wśród którym prym wiódł będzie niecodzienny Jansen 88 Special i zestawie wehikułów stylizowanych na zabawki przyszła pora na Carson Extreme Hot Rod!

Superszybki Hot Rod w kolejnym dodatku do Burnout Paradise - ilustracja #1

Pojazd widoczny na zdjęciu powyżej ma być najszybszym samochodem jeżdżącym po szerokich jezdniach Paradise City, osadzonym bardzo głęboko w amerykańskiej kulturze Rat Rod. Będzie się także charakteryzować nowym systemem kontroli, dzięki czemu prowadzenie tego Hot Roda będzie niezwykle intuicyjne. Ważną informacją jest także ta, że w skład tego właśnie dodatku wejdzie jeszcze jeden pojazd. Jego nazwa oraz zdjęcia zostaną zaprezentowane prawdopodobnie już za tydzień.

Rozszerzenie zostanie udostępnione mniej więcej w tym samym czasie, co pozostałe, a więc pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. Trzeba przyznać, że działania Criterion Games można uznać za wzorcowe w temacie wsparcia gier. Różnego rodzaju rozszerzenia trafiały na rynek przez cały bieżący rok. Przypomnijmy, że do tej pory posiadacze Burnout Paradise mogli uaktualnić swoją ulubioną grę wyścigową o – Cagney (oferujące m.in. nowe tryby do rozgrywek multiplayer, 70 wyzwań czy 2 dodatkowe samochody), Bikes (dodający do rozgrywki przede wszystkim możliwość kierowania motocyklami) oraz przygotowany specjalnie z myślą o konsolach PS3 – PlayStation Trophies (zgodnie z nazwą rozszerzający rozgrywkę o możliwość zdobywania Trofeów).

Burnout Paradise jest obecnie dostępny w dwóch wersjach: na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W lutym do sklepów trafi także edycja pecetowa. Więcej informacji na jej temat uzyskacie za sprawą zapowiedzi opublikowanej na łamach naszego serwisu.

Ostatnia aktualizacja: 2008-11-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.