Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2011, 08:25

autor: DogGhost

Studio Epic Games zaprezentuje nową produkcję podczas gali Video Game Awards

Cliff Bleszinski poinformował, że studio Epic Games pracuje nad nową produkcją, która zostanie ujawniona podczas tegorocznej gali Spike TV Video Game Awards.

Cliff Bleszinski poinformował w filmie promującym zbliżającą się wielkimi krokami tegoroczną galę Spike TV Video Game Awards, że studio Epic Games zaprezentuje na niej swoją kolejną dużą produkcję.

Dodatkowym powodem do świętowania będzie 20. rocznica powstania amerykańskiego studia odpowiedzialnego za takie marki jak kultowa strzelanka Unreal czy bijąca swego czasu rekordy popularności platformówka Jazz Jackrabbit. „Chociaż byliśmy ostatnio zajęci wspieraniem gier Gears of War oraz Infinity Blade, to mamy dla Was w zanadrzu coś nowego,” stwierdził entuzjastycznie Cliff. „Produkt, który tworzymy w naszym studiu w Północnej Karolinie jest zupełnie świeży i nowy.”

To właśnie w głównej siedzibie firmy zlokalizowanej w amerykańskim mieście Cary powstały najbardziej znany tytuły firmy Epic Games, w tym wspomniane serie Unreal oraz Gears of War. Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się naprawdę ciekawa prezentacja. Choć wielu graczy chciałoby zobaczyć kontynuacje najpopularniejszych marek, to istnieje szansa, że zobaczymy całkiem nowy tytuł.

Studio Epic Games zaprezentuje nową produkcję podczas gali Video Game Awards - ilustracja #1

Gala rozdania nagród Spike TV Video Game Awards odbędzie się 10 grudnia w Los Angeles. Biorąc pod uwagę zapowiedzi dotyczące nowych tytułów, zanosi się na emocjonujące widowisko. Przypomnijmy, że w trakcie imprezy ma również zostać pokazana nowa gra studia BioWare, kolejna odsłona cyklu Alan Wake, a także poznamy nowe szczegóły na temat produkcji Metal Gear Solid: Rising.