Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 lutego 2011, 12:45

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Startuje plebiscyt GRA ROKU 2010

Plebiscyt GRA ROKU 2010 czas zacząć! Tradycyjnie na początku lutego Czytelnicy największego serwisu o grach w Polsce wyróżniają najważniejsze tytuły minionego roku.

Plebiscyt GRA ROKU 2010 czas zacząć! Tradycyjnie na początku lutego Czytelnicy największego serwisu o grach w Polsce wyróżniają najważniejsze tytuły minionego roku. Zapraszamy na stronę graroku2010.gry-online.pl.

Startuje plebiscyt GRA ROKU 2010 - ilustracja #1

Zmiany i nowinki

  • Wyniki plebiscytu ujawnimy dopiero po zakończeniu głosowania które trwa do 28 lutego. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 marca 2011.
  • Kolejność w legendzie wykresów nie musi reprezentować aktualnego wyniku głosowania. Zawiera jednak maksimum 10 gier, które otrzymały najwięcej głosów w danej kategorii.
  • Dodaliśmy kategorie Najlepsze DLC, Najlepsza gra do ściągnięcia, a Najlepsza gra rodzinna zastąpiona została kategorią Najlepsza gra na kontrolery ruchowe.
  • W kategorii najbardziej oczekiwana gra 2011 nie ma gier, które zostały wydane przed lub w trakcie twania plebiscytu jak np. Dead Space 2, LittlebigPlanet 2, Bulletstorm, Test Drive Unlimited 2 czy Killzone 3.

Abonament w prezencie

W ramach podziękowania za Wasze głosy, każdy kto weźmie udział w głosowaniu otrzyma za darmo tygodniowy abonament GOLSMS umożliwiający pełny dostęp do całego archiwum serwisu gry-online oraz tvgry.pl (z wyłączeniem pobierania plików i poradników w formacie PDF). Osoby posiadające już aktywny abonament otrzymają jego przedłużenie.

Zapraszamy do głosowania!

Wystarczy wejść na stronę graroku2010.gry-online.pl, zalogować się i wybrać swoje ulubione gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.