Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2018, 14:33

autor: Adrian Werner

Squad z armią brytyjską i nową mapą

Taktyczny FPS Squad otrzymał aktualizację, która dodała m.in. armię brytyjską, nową mapę oraz spory zestaw niedostępnego wcześniej uzbrojenia.

Wraz z aktualizacją do walk dołączyli Brytyjczycy. - Squad z armią brytyjską i nową mapą - wiadomość - 2018-05-04
Wraz z aktualizacją do walk dołączyli Brytyjczycy.
SQUAD W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Offworld Industries
  2. Wydawca: Offworld Industries
  3. Gatunek: taktyczna strzelanka
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery w Early Access: 15 grudnia 2015 r.

Znajdująca się we wczesnym dostępie taktyczna strzelanka Squad doczekała się kolejnej dużej aktualizacji. Patch został opatrzony nazwą Alpha 11 i przynosi masę zmian oraz nowości.

Największą atrakcją łatki jest dodanie do grywalnych frakcji armii brytyjskiej. Gracze mogą wcielić się w żołnierzy tej formacji na części z dostępnych wcześniej map oraz na jednej nowej w postaci Kamdesh Highlands. Ten poziom umiejscowiono w górzystym terenie w Afganistanie i składa się on głównie z dużych otwartych przestrzeni oraz kilku małych wiosek.

Ponadto patch zwiększył rozmiary mapy Kohat Toi, a poziomowi Gorodok zafundowano solidny lifting, modyfikując gęstość roślinności i dystans, na którym wyświetlane są detale. Nie odbyło się to kosztem wydajności, gdyż przy okazji ulepszono optymalizację.

Alpha 11 przynosi również masę mniejszych zmian dotyczących zbalansowania rozgrywki oraz wprowadza jedenaście nowych typów uzbrojenia. Ponadto modele rebeliantów zostały gruntownie przerobione, tak aby miały więcej detali i były bardziej różnorodne. Poprawiono także interfejs i efekty dźwiękowe oraz usunięto sporo błędów technicznych.

Przypomnijmy, że Squad dostępne jest wyłącznie na PC. Wczesna wersja gry sprzedawana jest w Steam Early Access od 15 grudnia 2015 roku. Jest to produkcja stosunkowo niszowa, więc nie ma mowy, aby miała szansę na pobicie jakichkolwiek rekordów popularności. Udało jej się za to zgromadzić wokół siebie oddaną grupę fanów, dzięki czemu nie ma problemów ze znajdowaniem chętnych do zabawy. Według danych serwisu Steam Charts, wczoraj w najgorętszym momencie dnia w tytuł bawiło się jednocześnie 2,6 tys. osób.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Squad w Steam Early Access
  3. Testujemy grę Squad - w spadkobiercy Project Reality strzela się na poważnie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Squad

Squad