Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2022, 20:19

Squad z wielką aktualizacją; marines i desanty od dziś w grze [Aktualizacja: kapitalny trailer]

Squad otrzyma dzisiaj duży update o numerze 3.0. Aktualizacja wprowadzi do gry marines, desanty oraz sporo nowego uzbrojenia i sprzętu.

Aktualizacja

Update Amphibious Assault jest już dostępny. Równocześnie w sieci pojawił się jego zwiastun (poniżej), który prezentuje się nader efektownie. Tak powinien wyglądać nowy Battlefield

Oryginalna wiadomość

W SKRÓCIE:
 • Squad otrzyma dziś o godzinie 20:00 aktualizację 3.0.
 • Wprowadzi ona do gry siły United States Marine Corps.
 • W strzelance pojawi się także możliwość przeprowadzania morskich desantów.

Squad otrzyma dzisiaj dużą aktualizację oznaczoną numerem 3.0. Gra zostanie wzbogacona o nową „frakcję”, kolejne pojazdy, uzbrojenie oraz mapy. W produkcji pojawią się także niedostępne wcześniej funkcje gameplayowe.

Co nowego w Squad

Najnowsza aktualizacja Squad uwzględnia naprawdę pokaźną listę nowości oraz zmian. Update w pełni zasłużył na swój dumny numer 3.0. Poniżej znajdziecie zaś najważniejsze elementy, jakie trafią dziś do gry.

 1. W Squad pojawi się frakcja amerykańskich marines.
 2. Ugrupowanie dysponować będzie ośmioma nowymi egzemplarzami broni palnej.
 3. Wprowadzenie marines do gry wiąże się także z debiutem całkowicie nowej taktyki. W Squad będziecie teraz mogli dokonywać desantów przy użyciu niedostępnych wcześniej lub dostosowanych do tego celu pojazdów (łącznie 10 maszyn).
 4. Do gry trafi także nowa mapa stworzona z myślą o dokonywaniu desantów (Black Coast) oraz mapa treningowa, na której nauczymy się podstaw tych ataków (Pacific Proving Grounds).
 5. Reszta dostępnych map została dostosowana do rozgrywek z udziałem marines.
 6. W ręce Canadian Armed Forces trafią dwie nowe maszyny (Coyote Armoured Recon Vehicle i śmigłowiec CH-146).

Ponadto twórcy Squad usunęli całą masę bugów oraz dokonali mniejszych lub większych zmian, dotyczących balansu lub poszczególnych map. Lista wszystkich nowinek jest naprawdę długa i znajdziecie ją na Steamie.

Zamieszczono w niej również dokładne wyposażenie sił marines. Jeśli jesteście więc ciekawi, jakimi pojazdami oraz karabinami dysponować będzie USMC, to właśnie tam znajdziecie szczegółową rozpiskę.

Aktualizacja zadebiutuje dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego.

 1. Squad – oficjalna strona
 2. Tego nie da ci Battlefield – najlepsze strzelanki dla hardkorów