Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2017, 10:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Squad - w następny weekend bawimy się za darmo

Deweloperzy taktycznej strzelanki Squad poinformowali, że za kilka dni zostanie zorganizowany darmowy weekend z produkcją. Ponadto będziemy mogli ją kupić w mocno obniżonej cenie.

Squad - w następny weekend bawimy się za darmo - ilustracja #1
Squad w skrócie:
  • taktyczna strzelanka na komputery osobiste;
  • tworzona przez studio Offworld Industries;
  • 9 listopada rozpocznie się darmowy weekend z produkcją;
  • cena gry zostanie obniżona na kilka dni o 50%.

Jeżeli jesteście zainteresowani taktyczną strzelanką Squad, która pojawiła się we Wczesnym Dostępie na Steamie w grudniu 2015 roku, ale nie jesteście do niej w 100% przekonani, to mamy dla Was dobre wieści. Studio Offworld Industries poinformowało, że 9 listopada o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się darmowy weekend z produkcją. Dzięki niemu przez kilka dni będziecie mogli testować projekt, a jeżeli się Wam spodoba, to kupicie go w obniżonej o 50% cenie. Normalnie tytuł kosztuje 36,99 euro (około 157 zł), więc podczas promocji wydacie jakieś 78,5 zł.

Squad to jedna ze strzelanek stawiająca na realizm. Produkcja nie przypomina szybkich i zręcznościowych FPS-ów pokroju serii Call of Duty. Zabawa odbywa się na dużych mapach, na których walczy do stu graczy jednocześnie. Bezmyślne bieganie i strzelanie gdzie popadnie zazwyczaj kończy się szybkim zgonem. Tytuł premiuje za to taktyczne podejście, ostrożną rozgrywkę, współpracę z innymi graczami i koordynowanie działań.

Finalna wersja produkcji miała się ukazać w połowie bieżącego roku. Deweloperzy jednak cały czas nad nią pracują, więc nie wiadomo, kiedy projekt zaliczy oficjalny debiut. Squad jednak rozwija się w dobrym kierunku, o czym świadczą chociażby oceny użytkowników na Steamie – większość z nich ma pozytywny wydźwięk.