Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2017, 09:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zobacz rozgrywkę z Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Studio Guerrilla Games opublikowało kilkanaście minut rozgrywki z Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - dodatku do udanej przygodowej gry akcji na konsolę PlayStation 4.

W dodatku The Frozen Wilds mamy częściej walczyć u boku innych postaci. - Zobacz rozgrywkę z Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - wiadomość - 2017-11-06
W dodatku The Frozen Wilds mamy częściej walczyć u boku innych postaci.

Doczekaliśmy się nagrania z rozgrywką z The Frozen Wilds – dodatku fabularnego do gry Horizon Zero Dawn. Deweloperzy ze studia Guerrilla Games zaprezentowali kilkanaście minut zabawy w misji pobocznej nazwanej The Survivor, w której Aloy musi odnaleźć zaginionych łowców. Gameplay sam w sobie oczywiście nie różni się zbytnio od tego z podstawki, ale twórcy ujawnili, że w rozszerzeniu częściej będziemy walczyć u boku innych postaci, co zresztą pokazano na dzisiejszym materiale. Oprócz tego otrzymamy także nowy, zimowy region do zwiedzania czy też dodatkowe maszyny do ubicia. Jeżeli więc polubiliście podstawową wersję gry, to i dodatek powinien przypaść Wam do gustu. Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada na konsoli PlayStation 4.

The Frozen Wilds w skrócie:
  • rozszerzenie fabularne do gry Horizon Zero Dawn;
  • ukaże się 7 listopada;
  • 5 grudnia pojawi się Horizon Zero Dawn: Complete Edition – edycja zawierająca „podstawkę” i dodatek.

Horizon Zero Dawn to przygodowa gra akcji, która zadebiutowała na rynku 28 lutego bieżącego roku. Jest to z pewnością jedna z ciekawszych tegorocznych produkcji i udane podejście studia Guerrilla Games do sandboksów. Podczas zabawy trafiamy bowiem do dużego, otwartego świata, w którym władzę przejęły maszyny przypominające dinozaury. Gracze wcielają się w Aloy – młodą wojowniczkę, która chce poznać prawdę na temat dawnej cywilizacji.

Produkcja osiągnęła spory sukces, zwłaszcza, że mówimy o zupełnie nowej marce. Gra rozeszła się w 3,4 milionach egzemplarzy, przy czym są to dane na koniec kwietnia. Aktualny rezultat z pewnością jest dużo lepszy. Jeżeli jeszcze nie graliście, to warto się wstrzymać z zakupem, gdyż 5 grudnia ukaże się Horizon Zero Dawn: Complete Edition, zawierające „podstawkę” oraz nadchodzący dodatek.