Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2022, 18:59

Sprzedaż Cyberpunka 2077 idzie już w dziesiątki milionów, nowe dane

CD Projekt RED podał nowe wyniki sprzedaży Cyberpunka 2077. Według nich tytuł rozszedł się już w dziesiątkach milionów kopii.

Źrodło fot. CD Projekt RED
i

Studio CD Projekt RED pochwaliło się nowymi danymi o sprzedaży Cyberpunka 2077. Wynika z nich, że produkcja trafiła w ręce ponad 20 milionów graczy. Trzeba przyznać, że jest to całkiem okazały rezultat.

Przesłanki o tym, że Cyberpunk 2077 ma się świetnie, pojawiały się od mniej więcej miesiąca. Na początku września deweloperzy poinformowali, że gra sprzedaje się wyśmienicie na konsolach obecnej generacji. Sytuacja ta wynikała z lutowej premiery dedykowanej im aktualizacji.

Sprzedaż Cyberpunka 2077 idzie już w dziesiątki milionów, nowe dane - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1575142892489801735

Chwilę później Cyberpunk 2077 trafił również na listę bestsellerów Steama. W tym wypadku wynikało to z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest niekwestionowany sukces Cyberpunk: Edgerunners. Anime to z miejsca stało się jedną z najchętniej oglądanych pozycji na Netfliksie. Na fali popularności serialu wiele osób, które nie miały wcześniej styczności z grą, mogło skusić się na jej zakup. Drugim jest natomiast niedawna premiera aktualizacji o numerze 1.6 oraz zapowiedź dużego DLC Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku. Premierze towarzyszyły ogromne problemy techniczne – szczególnie w wersjach na konsole poprzedniej generacji. Twórcy jednak nie porzucili gry i sukcesywnie ją rozwijają.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  3. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej