Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2013, 16:39

autor: Adrian Werner

Splinter Cell: Blacklist - wieloosobowy tryb Spies vs Mercs zostanie ujawniony 2 maja

Firma Ubisoft poinformowała, że w przyszły czwartek ujawni szczegóły nowej wersji Spies vs Mercs, czyli jednego z trybów multiplayer w Splinter Cell: Blacklist.

Splinter Cell: Blacklist wzbudza spore kontrowersja wśród fanów serii, ale wkrótce otrzymają oni przynajmniej jeden dobry powód, aby wyczekiwać na premierę gry. Firma Ubisoft poinformowała bowiem, że 2 maja ujawni szczegóły Spies vs Mercs, czyli nowej wersji doskonałego trybu multiplayer znanego m.in. ze Splinter Cell: Chaos Theory.

  1. Zapowiedź – Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist – witajcie w Czwartym Eszelonie
  2. Oficjalna strona Splinter Cell: Blacklist

Spies vs Mercs zadebiutowało w Splinter Cell: Pandora Tomorror, a ulepszona wersja pojawiła się potem w Chaos Theory. W trybie gracze dzielą się na dwie drużyny – agentów i najemników. Ci pierwsi bawią się w typowym dla serii skradankowym stylu, a cicha eliminacja (np. przez skręcenie karku) jest dla nich jedynym sposobem na zabicie wrogów. Z kolei najemnicy nie grzeszą finezją, ale za to mogą się pochwalić silnymi pancerzami i szerokim wyborem broni palnej.

Splinter Cell: Blacklist powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Gra trafi na półki polskich sklepów 22 sierpnia.