Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2017, 18:01

autor: "Vergil"

SpellForce 3 zadebiutuje jeszcze w tym roku

Firma THQ Nordic podzieliła się z nami oficjalną datą premiery gry SpellForce 3, nad którą pracuje zespół Grimlore Games. Produkcja zadebiutuje jeszcze przed tegoroczną gwiazdką.

SpellForce 3 jest najwyraźniej przygotowywane jako idealny prezent pod choinkę dla fanów strategii czasu rzeczywistego. Firma THQ Nordic podzieliła się z nami oficjalną datą premiery opisywanej produkcji – gracze spragnieni powrotu do tego fantastycznego uniwersum powinni zaznaczyć w kalendarzu datę siódmego grudnia. Wówczas bowiem tytuł pojawi się na sklepowych półkach.

Pomimo wprowadzonych zmian, to wciąż SpellForce. - SpellForce 3 zadebiutuje jeszcze w tym roku - wiadomość - 2017-06-02
Pomimo wprowadzonych zmian, to wciąż SpellForce.

Jak zatem widać, do jego premiery pozostało jeszcze sporo czasu. Jeśli więc chcielibyście sprawdzić, czy zespół Grimlore Games jest na dobrej drodze do tego, by dostarczyć nam godnego następcę Czasu Mrocznych Wojen, a jeszcze nie odebraliście swojego klucza do wersji beta opisywanej pozycji... cóż, wciąż macie czas, by nadrobić zaległości. Wszelkie informacje na temat czekają na Was pod tym adresem.

Warto przypomnieć, że omawiany tytuł nie jest tworzony przez studio Phenomic. Po upadku firmy JoWood, prawa do marki przejęło wyżej wspomniane THQ Nordic, które powierzyło zadanie opracowania SpellForce 3 nowo założonemu zespołowi. Wiele wskazuje jednak na to, że fani dotychczasowych odsłon cyklu nie mają powodów do niepokoju – pomimo wprowadzonych zmian, o których szerzej pisaliśmy w zeszłym roku, autorzy zdają się wiedzieć co robią. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że szeregi ekipy zasilają ludzie, którzy maczali palce przy dwóch wcześniejszych grach z serii. Nowi w temacie gracze powinni cieszyć się z przyjętej przez deweloperów konwencji – znajomość warstwy fabularnej poprzednich odsłon cyklu nie będzie konieczna, gdyż tym razem będziemy mieli do czynienia z prequelem.

Tymczasem miłośnikom marki nie pozostaje nic innego, jak czekać do siódmego grudnia.