Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2017, 18:17

autor: Vergil

Seria Tropico powróci w 2018 roku

Gracze tęskniący za wakacjami w tropikach mogą zacierać ręce. Firma Kalypso Media oficjalnie zapowiedziała kolejną odsłonę cyklu Tropico, która zmierza na komputery osobiste oraz na konsole Sony i Microsoftu.

W 2018 roku El Presidente nie będzie narzekać na nudę – podobnie będą się mieli gracze pragnący po raz kolejny zbudować własne tropikalne imperium. Firma Kalypso Media oficjalnie zapowiedziała kolejną część serii Tropico, która zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz oczywiście na komputery osobiste. Na ten moment nie wiemy, jakie nowości przygotowują dla nas twórcy – wszak enigmatyczny zwiastun, który znajdziecie poniżej, nie zdradza zbyt wiele.

Czy na powyższym materiale czegoś Wam nie brakuje? Wydawca nie wspomina o deweloperach, co może sugerować, że pieczy nad grą nie sprawuje zespół Haemimont Games. Prawdę mówiąc, nie byłoby w tym nic dziwnego – wszak twórcy pracują teraz nie tylko nad dodatkiem do Victora Vrana, zatytułowanym Fractured Worlds, lecz także nad zupełnie nową produkcją; mowa o Surviving Mars, tworzonym we współpracy z firmą Paradox Interactive. Inna sprawa, że powiew świeżości, którego gwarancją byliby nowi, „czujący temat” autorzy, mógłby wyjść serii na dobre.

Dopóki Kalypso Media nie podzieli się z nami kolejną porcją konkretów, możemy tylko snuć domysły. Miejmy nadzieję, że na oficjalne informacje nie będziemy czekać zbyt długo.

El Presidente nie odpoczywa. El Presidente nieustannie dba o dobrobyt swoich obywateli. Bądź jak El Presidente. - Seria Tropico powróci w 2018 roku - wiadomość - 2017-06-01
El Presidente nie odpoczywa. El Presidente nieustannie dba o dobrobyt swoich obywateli. Bądź jak El Presidente.