Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2017, 09:50

Victor Vran: Fractured Worlds - zapowiedziano dodatek do RPG-a akcji studia Haemimont Games

Zespół Haemimont Games zapowiedział dodatek Fractured Worlds do RPG-a akcji (hack'n'slasha) Victor Vran. Premiera ma nastąpić na wiosnę tego roku. W planach jest również rozszerzona edycja z podstawową wersją gry i dwoma DLC (w tym Motorhead: Through the Ages), która poza PC trafi także na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Bułgarskie studio Haemimont Games zapowiedziało Victor Vran: Fractured Worlds, czyli dodatek do wydanego dwa lata temu RPG-a akcji. Premiera zaplanowana została na wiosnę tego roku. Gracze pecetowi będą mogli nabyć to rozszerzenie odrębnie. Równolegle na rynek trafi także Victor Vran: Overkill Edition, zawierające wersję podstawową gry oraz dwa DLC w postaci Fractured Worlds i Motörhead: Through the Ages. To wydanie dostępne ma być nie tylko na PC, ale również na Xboksie One i PlayStation 4, co stanowić będzie konsolowy debiut tej marki.

W Victor Vran: Fractured Worlds tytułowy łowca potworów przeniesie się do wymiaru, który narodził się podczas zderzenia kilku pękniętych światów. Naszym zadaniem będzie zgromadzenie wszystkich części artefaktu znanego jako Astrolabe, który posiada moc zdolną odmienić przeznaczenie bohatera.

Produkcja zaoferuje nową kampanię z czterema wielkimi lochami, których architektura ma codziennie ulegać zmianom. Do tego będziemy mogli udać się do niekończących się podziemi znanych jako Fracture. Dodatek projektowany jest z myślą o weteranach i aby ułatwić graczom przetrwanie, limit rozwoju bohatera zostanie podniesiony z pięćdziesiątego do sześćdziesiątego poziomu doświadczenia.

Gracze otrzymają także jedno dodatkowe miejsce na zapewniające przydatne bonusy Karty Przeznaczenia (ang. Destiny Cards). Ponadto rozgrywka wzbogaci się o Talizmany, które po naładowaniu pozwolą nam aktywować potężne ataki specjalne.

Wszystkim tym będziemy mogli bawić się samotnie lub w trybie kooperacji. Na razie nie wiemy, czy pojawią się nowe areny PvP. Autorzy mają nadzieję, że zmieniające się codziennie lochy i niekończące się podziemia Fracture znacząco wydłużą żywotność gry i sprawią, że gracze będą do niej regularnie wracali nawet po maksymalnym rozwinięciu swoich bohaterów.

Na koniec warto zwrócić uwagę na fakt, że Motörhead: Through the Ages zostało zapowiedziane dwa lata temu, ale potem o projekcie zrobiło się cicho. Wielu fanów podejrzewało, że dodatek skasowano, więc teraz ucieszy ich wieść, że tak się jednak nie stało.

  1. Recenzja gry Victor Vran - wampirzy klon Diablo daje radę
  2. Oficjalna strona gry