Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2017, 18:21

autor: Góral

Nowy Need for Speed zabierze nas do Las Vegas? [news zaktualizowany]

Na oficjalnym profilu gry Need for Speed opublikowano dwa zdjęcia sugerujące, gdzie będziemy jeździć w nowej odsłonie cyklu. Pod uwagę brane są dwa miasta - Las Vegas i Seattle.

Aktualizacja

Firma Electronic Arts ujawniła dokładną godzinę jutrzejszej zapowiedzi nowego Need for Speeda. W naszym kraju odbędzie się ona o godzinie 15:00, a będziecie ją mogli obejrzeć na żywo na kanale wydawcy w serwisie YouTube.

Nowy Need for Speed zabierze nas do Las Vegas? [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Oryginalna wiadomość

Kilka tygodni temu firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała istnienie nowego Need for Speeda. Obecnie nie wiemy na jego temat zbyt wiele, ale na profilu produkcji w serwisie społecznościowym Twitter opublikowało widoczne poniżej zdjęcia, najpewniej zdradzające miejsce, po którym przyjdzie nam śmigać w kolejnej odsłonie popularnej serii. Co prawda nie widać na nich zbyt wiele, ale da się zauważyć zarysy budynków. Pod wpisem fani starają się rozpracować zagadkę i najpopularniejsze są dwie teorie – trafimy albo do Las Vegas, albo do Seattle. Sprawa powinna szybko się wyjaśnić, gdyż już jutro mamy poznać konkrety, a prezentacja gry odbędzie się podczas konferencji EA Play 2017 (10 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego).

Las Vegas czy Seattle? - Nowy Need for Speed zabierze nas do Las Vegas? [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-06-02
Las Vegas czy Seattle?
Nowy Need for Speed w skrócie:
  • kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych;
  • tworzona przez studio Ghost Games;
  • w grze trafimy do Las Vegas?

Z ujawnionych do tej pory informacji wiemy, że studio Ghost Games wyciągnęło wnioski z poprzedniej odsłony serii i zamierza poprawić się w kilku elementach, w tym przede wszystkim w trybie online. Need for Speed z 2015 roku wymagał bowiem stałego połączenia z Internetem, nawet wtedy, gdy nie zależało nam na multiplayerze i bawiliśmy się w singlu. System ten przejdzie do lamusa i w nowej części będziemy jeździć również offline.

Ponadto wiadomo, że wyścigi odbywać będą się nie tylko na asfalcie, ale także na bezdrożach. Modyfikowanie pojazdów ma wejść na kolejny poziom i będzie bardziej rozbudowane, a osoby kochające potyczki z policją mogą liczyć na jej obecność w nowej grze. Z grafik wynika też, że jazda odbywać będzie się nie tylko nocą, ale również za dnia, niemniej akurat to tylko nasze dywagacje, gdyż informacja ta nie została potwierdzona.

Nowy Need for Speed zabierze nas do Las Vegas? [news zaktualizowany] - ilustracja #3