Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2017, 19:55

autor: Vergil

Nowy Need for Speed i Star Wars: Battlefront II na EA Play 2017

Electronic Arts po raz kolejny nie będzie obecne na targach E3. Podobnie jak przed rokiem, firma zorganizuje własną imprezę ochrzczoną mianem EA Play. Wydawca podzielił się z graczami wstępną listą tytułów, jakie zostaną tam zaprezentowane.

Jak być może pamiętacie, w zeszłym roku firma Electronic Arts nie pojawiła się na targach E3. Zamiast tego zorganizowała własną imprezę, czyli EA Play. Najwyraźniej amerykański wydawca jest zadowolony z rezultatów – z analogiczną sytuacją będziemy mieli do czynienia w tym roku.

Star Wars: Battlefront nie był idealny. Electronic Arts obiecuje, że kontynuacja nie powtórzy błędów poprzednika. - Wstępna lista gier na EA Play 2017 - wiadomość - 2017-03-23
Star Wars: Battlefront nie był idealny. Electronic Arts obiecuje, że kontynuacja nie powtórzy błędów poprzednika.

EA Play 2017 odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w Hollywood Palladium, a dzisiaj poznaliśmy wstępną listę tytułów, jakie zostaną tam zaprezentowane. Krótkie zestawienie obejmuje następujące produkcje:

Na ten moment zestawienie prezentuje się dość standardowo, żeby nie powiedzieć – przewidywalnie. Należy odnotować, że każda z tych gier najpewniej zadebiutuje jeszcze w tym roku, co tyczy się także Need for Speeda od studia Ghost Games. Gra ma „przekroczyć granice nastawionych na akcję gier wyścigowych, tworząc najbardziej ekscytującą i najlepiej wyglądającą odsłonę serii”. Podobnie mają się sprawy z kolejnym Battlefrontem, który nie powtórzy błędów poprzednika i zaoferuje na przykład fabularną kampanię dla pojedynczego gracza.

Warto jednak mieć na uwadze, że nieco ponad trzy tygodnie temu światło dzienne ujrzały interesujące ciekawostki na temat pozostałych asów, jakie trzyma w rękawie Electronic Arts. Wielu z nas zapewne byłoby bardzo miło, gdyby firma pokazała światu nowe dzieło zespołu Motive Studios, znajdującego się pod skrzydłami Jade Raymond, czyli producentki pierwszego Assassin's Creed. Nad nową marką pracuje również BioWare, a jeszcze jedne Gwiezdne wojny mają wyjść spod dłuta zespołu Visceral Games, do którego przyłączyła się Amy Hennig, czyli scenarzystka trzech pierwszych części serii Uncharted. Niemniej, z uwagi na fakt, że kolejne pozycje, jakie pojawią się na tegorocznym EA Play, zostaną ujawnione w nadchodzących miesiącach, gracze mogą spoglądać w przyszłość z optymizmem – wyżej wymienione, wciąż enigmatyczne gry powinny zaznaczyć tam swoją obecność.