Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 listopada 2016, 12:42

Sokół Millennium, filmowi asasyni i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Assassin's Creed Identity, Deus Ex GO, Super Phantom Cat, Star Wars: Galaxy of Heroes i Warhammer 40,000: Freeblade.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Assassin's Creed Identity

Firma Ubisoft szykuje się do premiery filmowej adaptacji swojego najpopularniejszego cyklu i z tej okazji wypuszczono świeżą aktualizację do mobilnego Assassin's Creed Identity. Wprowadza ona do gry ponad setkę nowych typów uzbrojenia oraz pancerzy, pochodzących z okresu hiszpańskiej inkwizycji, czyli czasów, w których osadzona jest ekranizacja. Ponadto uruchomiono powiązany z nią czterotygodniowy event. Na początek można w nim zdobyć kostiumy głównych bohaterów filmu.

Assassin's Creed Identity w App Store

Assassin's Creed Identity w Google Play

Deus Ex GO

Doczekaliśmy się wreszcie zapowiadanej od dawna aktualizacji do wyśmienitego Deus Ex GO, która dodaje do gry edytor poziomów, pozwalający graczom na tworzenie własnych łamigłówek i dzielenie się nimi z resztą społeczności. Jest to świetnie zrealizowane – narzędzia są proste w użyciu i prowadzą graczy za rączkę, a do tego konstruowanie własnych wyzwań jest nagradzane bonusami przy przechodzeniu cudzych.

Deus Ex GO w App Store

Deus Ex GO w Google Play

Super Phantom Cat

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację do udanej platformówki Super Phantom Cat. Patch rozszerzył kampanię o dziewiąty rozdział, oferując siedem dopracowanych nowych map. Ponadto lista postaci rozszerzyła się o kota znanego jako DJ Blast. Poprawiono również błędy, które powodowały problemy ze stabilnością gry.

Super Phantom Cat w App Store

Super Phantom Cat w Google Play

Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes okazało się sporym przebojem, stając się najbardziej dochodową grą mobilną osadzoną w realiach Gwiezdnych wojen, więc nic dziwnego, że autorzy dbają o jej ciągłe rozwijanie za pomocą aktualizacji. Do tej pory mogliśmy jedynie grać jako postacie, a dzięki wydanemu w zeszłym tygodniu patchowi dodano opcję pokierowania statkami kosmicznymi, takimi jak Sokół Millenium, TIE Fighter czy X-Wing. Możemy brać udział w bitwach gwiezdnych i rozbudowywać własne jednostki, ulepszając ich części i werbując załogę. Natomiast w klasycznych starciach bohaterów pojawiła się opcja przywoływania wsparcia statków.

Star Wars: Galaxy of Heroes w App Store

Star Wars: Galaxy of Heroes w Google Play

Warhammer 40,000: Freeblade

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała strzelanka Warhammer 40,000: Freeblade. Dodała ona do gry nowe mechy kierowane przez wyznawców Chaosu oraz event, w którym możemy zmierzyć się z demonami. Ponadto pojawiła się dodatkowa arena do trybu multiplayer.

Warhammer 40,000: Freeblade w App Store

Warhammer 40,000: Freeblade w Google Play