Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2014, 20:20

Sniper Elite V2 – gra dostępna za darmo na Steamie

W ramach specjalnej promocji, producenci gry Sniper Elite V2 ze studia Rebellion udostępnili za darmo jej pełną wersję w serwisie Steam. Tytuł ściągniemy bez dodatkowych kosztów do czwartku do godziny 19.

Trzecia część serii, której akcję osadzono w północnej Afryce, zadebiutuje w tym miesiącu - Sniper Elite V2 – gra dostępna za darmo na Steamie przez najbliższe 24 godziny - wiadomość - 2014-06-04
Trzecia część serii, której akcję osadzono w północnej Afryce, zadebiutuje w tym miesiącu

W ramach promocji, mającej zwrócić uwagę na grę Sniper Elite III: Afrika, której premiera nastąpi pod koniec tego miesiąca, studio Rebellion przygotowało niespodziankę dla fanów FPS-ów oraz serii Sniper. Przez najbliższe 24 godziny wszyscy zainteresowani cyklem brytyjskiego dewelopera mogą bez żadnych dodatkowych kosztów ściągnąć grę Sniper Elite V2. Po zakończeniu akcji, we czwartek po godzinie 19, tytuł zostanie na zawsze w naszej steamowej bibliotece. Producenci zachęcają, by informacją o promocji podzielić się z jak największa liczbą osób, za sprawą których rozgrywki sieciowe nabiorą rumieńców.

W Sniper Elite V2 wcielamy się w amerykańskiego snajpera, który w 1945 roku trafia do zrujnowanego Berlina, gdzie z siłami radzieckimi walczą niedobitki niemieckiej armii. W rozgrywce zaimplementowano wiele rozwiązań mających za zadanie podnieść autentyzm snajperskich misji. Na tor lotu pocisku i celność wpływa szereg czynników, takich jak pogoda, rodzaj broni itd. Charakterystyczną cechą gry jest także rentgenowska kamera, śledząca nasze kule oraz pokazująca obrażenia i spustoszenie, które sieją w ciałach wrogów. Warto również dodać, że poza standardowym multiplayerem dla 12 osób, tytuł posiada również tryb kooperacji, także w kampanii singleplayer.

  1. Sniper Elite V2 w serwisie Steam
  2. II wojna światowa przez lunetę snajpera - recenzja gry Sniper Elite V2
  3. Sniper Elite III: Afrika - snajperzy w afrykańskiej piaskownicy
  4. Oficjalna strona studia Rebellion