Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2017, 16:00

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Skaveni będą grywalną rasą w Total War: Warhammer II – zobacz nowy zwiastun

Szczuropodobni Skaveni będą kolejną grywalną rasą – po Wysokich Elfach, Mrocznych Elfach i Jaszczuroludziach – w grze strategicznej Total War: Warhammer II. Studio Creative Assembly przygotowało nowy zwiastun, potwierdzający tę frakcję.

W Total War: Warhammer II gracze będą mogli poprowadzić do boju Skavenów. - Skaveni będą grywalną rasą w Total War: Warhammer II – zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2017-08-17
W Total War: Warhammer II gracze będą mogli poprowadzić do boju Skavenów.

Firma SEGA i studio Creative Assembly ujawniły kolejną grywalną rasę w grze Total War: Warhammer II. Będą nią Skaveni, czyli szczuropodobne istoty żyjące w podziemiach (wystąpiły m.in. w całkiem udanej kooperacyjnej grze akcji Warhammer: The End Times - Vermintide z 2015 roku). Ich zastępy poprowadzą do boju Queek Headtaker i Lord Skrolk, rozprzestrzeniając przy tym zarazę i chaos. Spektakularną bitwę z udziałem Skavenów i innych potężnych bestii możecie obejrzeć na poniższym zwiastunie.

O pojawieniu się Skavenów w Total War: Warhammer II pogłoski krążyły już od pierwszej zapowiedzi gry, kiedy to na zwiastunie fani mogli dostrzec charakterystyczną szuropodobną postać. Teraz wydawca zdecydował się to oficjalnie potwierdzić. Pozostałe trzy grywalne rasy, jakie do tej pory zostały ujawnione, to: Wysokie Elfy, Mroczne Elfy i Jaszczuroludzie. Przy okazji warto przypomnieć, że osoby zamawiające grę w przedsprzedaży otrzymają jako bonus DLC Norsca, wprowadzającą tytułową frakcję do poprzedniej odsłony, tj. Total War: Warhammer. Dwójka zadebiutuje na PC 28 września 2017 roku.

  1. Total War: Warhammer II – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona cyklu Total War