Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2003, 19:09

autor: Solnica

Skacz jak Adam Małysz i weź udział w Internetowym Pucharze Świata w skokach narciarskich

Pierwszy, inauguracyjny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo (K 120) już za nami. Adam Małysz rozpoczął nowy sezon podobnie jak w zeszłym roku, od zajęcia wysokiego, drugiego miejsca, ulegając jedynie bezapelacyjnie najlepszemu dzisiaj Finowi - Matti Hautamaeki. Brawo Adam! trzymamy kciuki! Jutro będzie jeszcze lepiej! Korzystając z tej jakże miłej dla nas okazji, chciałbym przypomnieć wam, iż również i wy możecie wziąć udział w PŚ w skokach. No może nie w tym prawdziwym, ramię w ramię z Adamem, lecz w wirtualnym, zorganizowanym przez Dobrą GRĘ, wydawcę gry Skoki narciarskie 2004.

Pierwszy, inauguracyjny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo (K 120) już za nami. Adam Małysz rozpoczął nowy sezon podobnie jak w zeszłym roku, od zajęcia wysokiego, drugiego miejsca, ulegając jedynie bezapelacyjnie najlepszemu dzisiaj Finowi - Matti Hautamaeki. Brawo Adam! trzymamy kciuki! Jutro będzie jeszcze lepiej!

Korzystając z tej jakże miłej dla nas okazji, chciałbym przypomnieć wam, iż również i wy możecie wziąć udział w PŚ w skokach. No może nie w tym prawdziwym, ramię w ramię z Adamem, lecz w wirtualnym, zorganizowanym przez Dobrą GRĘ, wydawcę gry Skoki narciarskie 2004.

Dzięki Bonus Packowi dostępnemu na stronie www.dobragra.pl/skoki2004 (plik możecie również pobrać z naszych serwerów FTP) każdy posiadacz oryginalnego egzemplarza gry Skoki narciarskie 2004 może wziąć udział w niepowtarzalnym konkursie - Internetowym Pucharze Świata w skokach. Na uczestników zawodów czeka wiele cennych nagród: kurtki, czapki, torby, a dla najlepszych przygotowano zestawy sprzętu komputerowego, które pod koniec sezonu wręczy sam mistrz - Adam Małysz.

Konkurs rozgrywany jest w dwudziestu seriach. Pierwsza z nich rozpoczęła się 21 listopada a zakończy jutro, tj. 29 listopada, kiedy to zakończą się prawdziwe skoki na skoczni w Kuusamo - zostało więc już niewiele czasu aby zdobyć pierwsze, jakże cenne punkty. Jeżeli nie posiadacie jeszcze swojego egzemplarza gry to przypominam, iż Skoki narciarskie 2004 dostępne są w hipermarketach i punktach z prasą na terenie naszego kraju w atrakcyjnej cenie 19.90 PLN.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie tutaj. Zapraszam do zabawy!