Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2014, 14:10

autor: luckie

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth – nowy gameplay po polsku

Zapraszamy do obejrzenia nowego gameplaya z Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, na potrzeby którego przygotowaliśmy polskie napisy. Film przedstawia rozgrywkę frakcją opowiadającą się za tzw. Czystością, walkę z Krakenem oraz starcie z Federacją Słowiańską.

Nowy film z gry Sid Meier's Civilization: Beyond Earth prezentuje fragment rozgrywki frakcją wyznającą ideologię Czystości (Purity Affinity). Skupia się ona na terraformacji planet, tak, by ludzie mogli tam żyć jak na rodzinnej Ziemi. Nadal jednak muszą oni zmagać się z zagrożeniami obcymi dla Błękitnej Planety. Omawiany gameplay prezentuje m.in. starcie z Krakenem, ogromną morską bestią zamieszkującą nową ludzką kolonię. Później dochodzi również do starcia z przeciwstawną frakcją – radzieckopodobną Federacją Słowiańską (Slavic Federation), która podąża ścieżką Supremacji. Zakłada ona, że ludzie powinni zdominować nowo podbite tereny, odrzucając możliwość asymilacji. Frakcja ta powszechnie stosuje implanty i modyfikacje genetyczne, co sprawia, że walczący po jej stronie ludzie do pewnego stopnia stają się cyborgami. Oglądając powyższy materiał warto też zwrócić uwagę na nowe jednostki i technologie.

Kolejna odsłona strategicznego cyklu studia Firaxis Games ukaże się 24 października na PC. Do tej pory dowiedzieliśmy się już całkiem sporo na temat gry. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w naszym kompendium wiedzy o Sid Meier's Civilization: Beyond Earth.

  1. Graliśmy w Civilization: Beyond Earth - Cywilizacja odlatuje w kosmos
  2. Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - wymagania sprzętowe i DLC
  3. Oficjalna strona gry Sid Meier's Civilization: Beyond Earth