Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 września 2014, 14:13

autor: Renox

Cykl komiksów o Spider-Manie bazujący na scenariuszu jednego z czytelników dobiegł końca

Dzisiaj ukazała się na łamach naszego serwisu ostatnia część cyklu komiksów o Człowieku-Pająku bazująca na scenariuszu autorstwa jednego z naszych czytelników, który kilka miesięcy temu wygrał zorganizowany przez nas konkurs.

Cykl komiksów o Spider-Manie dobiegł końca. - Cykl komiksów o Spider-Manie bazujący na scenariuszu jednego z czytelników dobiegł końca - wiadomość - 2014-09-02
Cykl komiksów o Spider-Manie dobiegł końca.

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność zorganizować konkurs, w którym Waszym celem było opracowanie możliwie najbardziej intrygującego scenariusza ze Spider-Manem w roli głównej. Walczyliście wówczas o egzemplarz konsoli PlayStation 4 oraz możliwość stworzenia warstwy merytorycznej dla całego cyklu komiksów traktujących o przygodach Człowieka-Pająka, który to w regularnych odstępach czasu od 22 lipca pojawiał się na łamach naszego serwisu. Zwycięzcą tych zmagań okazał się użytkownik podpisujący się ksywką boojan27, a opracowaniem graficznym serii Niesamowity Spider-Man: Więcej niż gra zajął się doskonale Wam znany Runshin odpowiedzialny za cykl Next Gen.

Dzisiaj na łamach serwisu gry-online.pl pojawił się ostatni, trzynasty epizod omawianego komiksu, do którego link znajdziecie wyżej, i do którego obejrzenia gorąco Was zachęcamy. Tym samym dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zorganizowanej przez nas zabawie, jak również za tak ciepłe przyjęcie całego cyklu. Jednocześnie zachęcamy do brania udziału w innych naszych konkursach, których z całą pewnością w najbliższych tygodniach nie zabraknie.