Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość poradniki 11 kwietnia 2023, 15:00

autor: Damian Gacek

Sherlock Holmes The Awakened - Poradnik

W tym poradniku przedstawimy Wam najważniejsze zagadnienia dotyczące gry Sherlock Holmes The Awakened. Jeżeli macie kłopoty z przejściem gry, to zapraszamy do lektury.

Sherlock Holmes The Awakened jest remakiem gry wydanej pod tym samym tytułem od studia Frogwares. Naszykujcie się na dziwną opowieść z Cthulhu w tle. Tytuł czasami potrafi sprawiać problemy z powodu ukrytych dowodów, niejasnych mechanik lub zagadek. Jeżeli natraficie na jakąś kwestię, z którą będziecie mieli problem, to nasz poradnik przychodzi z pomocą. Wyjaśniamy znaczenie ikon, jak odblokować sceny w grze i wiele więcej.

Sherlock Holmes The Awakened – Poradnik

  1. Sherlock Holmes The Awakened - solucja do gry – tutaj znajdziecie szczegółowy opis przejścia gry.
  2. Sherlock Holmes The Awakened – Co oznaczają ikony? Lista wszystkich – na tej stronie dowiecie się wszystkiego o różnych symbolach w grze. Warto się z nimi zapoznać, bo są konieczne do jej przejścia.
  3. Zły profil w Sherlock Holmes The Awakened – jakie są konsekwencje niepoprawnego wyboru? – w grze niejednokrotnie będziecie musieli ustalić kim jest osoba stojąca przed Wami, ale co się wydarzy, jeżeli się pomylicie?
  4. Jak odblokować sceny w Sherlock Holmes The Awakened? Wyobraźnia wyjaśniona – tryb Wyobraźni pozwala na zobaczenie tego, co wydarzyło się w przeszłości. Jednakże zanim to się stanie, musicie sami wybrać poprawne wydarzenia.
  5. Czy Sherlock Holmes The Awakened ma otwarty świat? – Studio Frogwares w Sherlock Holmes Chapter One pokusiło się o otwary świat. Na tej stronie znajdziecie odpowiedź, czy remake również taki posiada.
  6. Sherlock Holmes The Awakened – kod do sejfu; jak go otworzyć? – w grze znajdziecie tylko jeden sejf, ale prawdopodobnie przysporzy Wam wielu problemów.
  7. Jak otworzyć zamek w Sherlock Holmes The Awakened – czasami na Waszej drodze staną uparte zamki, warto wiedzieć jak je otworzyć.

Damian Gacek

Damian Gacek

Absolwent Filologii Angielskiej oraz English in Public Communication. W swoim portfolio ma artykuł naukowy dotyczący tłumaczenia gier wideo. Z GRYOnline.pl współpracuje od 2019 roku, pisząc dla różnych działów. Obecnie zajmuje się głównie poradnikami i okazjonalnie wspiera newsroom. Autor przeglądu Małe ale Wielkie. Elektroniczną rozrywką interesuje się od dziecka. Uwielbia RPG-i oraz strategie, często nurza się również w odmętach produkcji indie. W wolnych chwilach pracuje nad książką oraz uczy się edycji filmów.

więcej