Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 czerwca 2018, 21:23

autor: Vergil

Nowe Humble Bundle z Shadow Tactics: Blades of the Shogun i innymi grami Daedalic Entertainment

Przez najbliższe dwa tygodnie będzie można nabyć w okazyjnej cenie paczkę Humble Bundle z grami z katalogu Daedalic Entertainment. Wśród nich znalazło się miejsce m.in. zarówno na popularną Deponię, jak i „Commandosa z samurajami”, czyli Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

W kolejnym Humble Bundle mozna nabyć w niższej cenie rozmaite tytuły z portfolio wydawniczego firmy Daedalic Entertainment. Wśród nich na piedestał wybija się przede wszystkim Shadow Tactics: Blades of the Shogun, jednak warte uwagi są również takie tytuły, jak Silence, Witch It, The Long Journey Home czy choćby pozycje spod szyldu Deponia. Zainteresowani? Zatem przyjrzyjmy się pełnej liście gier, które przez najbliższe dwa tygodnie będą objęte promocją.

Co prawda to nie II wojna światowa, ale i tak jest dobrze – Shadow Tactics: Blades of the Shogun to spełnienie marzeń graczy tęskniących za złotą erą serii Commandos. - Nowe Humble Bundle z Shadow Tactics: Blades of the Shogun i innymi grami Daedalic Entertainment - wiadomość - 2018-06-05
Co prawda to nie II wojna światowa, ale i tak jest dobrze – Shadow Tactics: Blades of the Shogun to spełnienie marzeń graczy tęskniących za złotą erą serii Commandos.

Po zapłaceniu dowolnej kwoty, naszą bibliotekę zasilą:

 1. Memoria;
 2. Caravan;
 3. Deponia: The Complete Journey;
 4. Anna's Quest;
 5. dziesięcioprocentową zniżkę na pierwszy miesiąc Humble Monthly.

Uiszczając więcej niż średnia (która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 6,64 dolara, czyli około 25 złotych) otrzymamy dodatkowo:

 1. Witch It;
 2. Silence;
 3. Deponia Doomsday.

Natomiast po uszczupleniu portfela o 12 dolarów (czyli około 43 złote), kolekcja naszych zdobyczy rozrośnie się o:

 1. Shadow Tactics: Blades of the Shogun;
 2. The Long Journey Home;
 3. Bounty Train;
 4. 2 dolary do wydania w sklepie Humble Bundle (dotyczy tylko subskrybentów Humble Monthly).

Jak zawsze Humble Bundle zachęca również do wsparcia organizacji charytatywnych, na które można przeznaczyć część pieniędzy wydanych na cyfrowe zakupy. Tym razem sklep proponuje wesprzeć Amerykański Czerwony Krzyż.

 1. Strona internetowa wyprzedaży Humble Daedalic Bundle 2018

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.