Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2010, 10:25

autor: Sarge

Ściągnij wersję demo Disciples III: Odrodzenie

Pomimo że premiera Disciples III: Odrodzenie w Polsce już miała miejsce, dopiero teraz ukazuje się wersja demonstracyjna tej gry. Z pewnością pomoże ona jeszcze niezdecydowanym w decyzji o kupnie pełnej wersji.

Pomimo że premiera Disciples III: Odrodzenie w Polsce już miała miejsce, dopiero teraz ukazuje się wersja demonstracyjna tej gry. Z pewnością pomoże ona jeszcze niezdecydowanym w decyzji o kupnie pełnej wersji.

Amerykańscy gracze w swoich sklepach tytuł ten ujrzą za kilka dni (13 lipca), stąd też może wynikać opublikowanie dema dopiero teraz. Przypomnijmy, że u nas produkcja rosyjskiego studia .dat jest dostępna od 25 czerwca za sprawą firmy CD Projekt w pełnej polskiej wersji językowej (napisy i dubbing). Jeszcze wcześniej, bo już 11 grudnia poprzedniego roku, ukazała się na macierzystym rynku samego dewelopera.

Ściągnij wersję demo Disciples III: Odrodzenie - ilustracja #1

Próbka waży 3.73GB i można ją ściągnąć między innymi z serwisu FileShack. Pozwala na ukończenie samouczka oraz po jednej misji dla każdej z trzech frakcji – Imperium, Legionów Potępionych oraz Szlachetnych Elfów. Zawartość jest więc całkiem spora, co zresztą może wskazywać już waga ściąganego pliku.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą recenzją, gdzie wymieniamy wszystkie elementy, które nie do końca sprawdziły się w tym tytule. Przynosi on ze sobą trochę nowości w systemie w stosunku do poprzedniczek, co niekoniecznie musiało wyjść na dobre.

Disciples III: Odrodzenie to kolejna odsłona serii mocno cenionej wśród graczy. Założenia rozgrywki nie zmieniły się, wciąż mamy tu więc do czynienia ze strategią rozgrywaną w systemie turowym. Mimo wszystko wprowadzono tu pewne zmiany, na przykład bohater dowodzący armią może teraz rzucać czary oraz walczyć wręcz, a po wygranych potyczkach rozwijamy jego statystyki i umiejętności. Rozbudowano także możliwości taktyczne dzięki umożliwieniu przemieszczania się po polu walki oddziałom żołnierzy, co w poprzednich częściach nie było możliwe. Środowisko po raz pierwszy w serii jest w pełni trójwymiarowe.