Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2024, 18:13

Ruszyła letnia wyprzedaż na GOG. Wiele świetnych RPG doczekało się dużych promocji, w tym gry z serii Wiedźmin, Baldur's Gate i Fallout

Na platformie GOG wystartowała letnia wyprzedaż, w ramach której przeceniono wiele uznanych tytułów. Z promocji szczególnie zadowoleni powinni być fani RPG, ponieważ w obniżonych cenach można nabyć gry z serii Wiedźmin, Baldur's Gate czy Fallout.

Źródło fot. Larian Studios.
i

W sklepie GOG wystartowała wielka letnia wyprzedaż gier. W jej ramach do 10 lipca do godziny 23:59 będziecie mogli nabyć setki produkcji w znacznie niższych cenach.

Wśród przecenionych pozycji znajdziemy wiele hitów – tych nowszych i tych zupełnie kultowych – wśród których brylują tytuły RPG. Warto zaznaczyć, że rabaty sięgają nawet 95%.

Dragon Age: Origins – Ultimate Edition za 12,69 zł (-84%)

Jednym z tytułów godnych polecenia, które trafiły na GOG-ową wyprzedaż, jest pierwsze Dragon Age, w zestawie z dodatkiem Przebudzenie.

To doskonała okazja, aby za niewielkie pieniądze zapoznać się bądź przypomnieć sobie, w jakim duchu studio BioWare tworzyło kiedyś gry. Origins wraz z rozszerzeniem Przebudzenie to RPG z krwi i kości, w którym nasze wybory mają znaczenie, a walka skupia się na taktycznych starciach z wykorzystaniem aktywnej pauzy.

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition za 48, 59 zł (-70%)

Kolejnym tytułem wartym sprawdzenia, który trafił na letnią promocję na platformie GOG, jest Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition. Choć owo RPG od belgijskich mistrzów gatunków, Larian Studios, prezentacją i reaktywnością świata nie imponuje tak bardzo, jak Baldur’s Gate 3, to wciąż pozostaje jedną z najlepszych w swojej kategorii – co potwierdzają wysokie oceny serwisie Metacrtic.com. Co wyróżnia serię Original Sin, to sprawiający mnóstwo frajdy turowy system walki, nastawiony na wykorzystywanie elementów otoczenia oraz łączenie żywiołów.

Letnia wyprzedaż na GOG-u – inne wybrane oferty

Wyprzedaż letnia na GOG-u

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Przała

Marcin Przała

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Grami interesuje się od najmłodszych lat, a szczególne miejsce w jego sercu zajmują Call of Duty 4: Modern Warfare i Dragon Age: Początek. Zamiłowanie do elektronicznej rozrywki sprawiło, że tematem jego pracy licencjackiej stało się zjawisko immersji. Dzisiaj przede wszystkim miłośnik soulslike'ów oraz klasycznych RPG-ów. Poza grami lubi literaturę z gatunku dark fantasy, a ponadto od wielu lat z zapartym tchem śledzi rozgrywki angielskiej Premier League, gdzie gra jego ukochany klub – Chelsea.

więcej