Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 listopada 2019, 17:05

Ruiner i Nuclear Throne od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś w Epic Games Store udostępnione zostaną za darmo gry Ruiner oraz Nuclear Throne. Będziecie je mogli pobrać od godziny 17:00. Promocja na obie produkcje potrwa tydzień, czyli do 14 listopada.

[Aktualizacja] Obie pozycje możecie już dodać do swojej biblioteki gier w Epic Games Store. Natomiast 14 listopada za darmo udostępniona zostanie produkcja The Messenger.

Ruiner to krwawy shooter stworzony przez polski zespół Reikon Games. - Ruiner i Nuclear Throne od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-11-07
Ruiner to krwawy shooter stworzony przez polski zespół Reikon Games.

W ramach cotygodniowej promocji w Epic Games Store od dziś za darmo będzie można pobrać kolejne dwie gry. Tym razem użytkownikom platformy udostępnione zostaną polski shooter Ruiner oraz roguelike Nuclear Throne. Pozycje będzie można dodać do biblioteki od godziny 17:00. Promocja potrwa do 14 listopada.

Ruiner to brutalna gra akcji utrzymana w cyberpunkowym klimacie. Jej historia toczy się w roku 2091 w mieście Rengkok, którym rządzi korporacja Heaven. Metropolia jest rajem dla bogaczy, podczas gdy biedni mieszkańcy na co dzień mierzą się z rzeczywistością pełną korupcji i wymuszeń. Główny bohater marzy jedynie o uratowaniu brata, który dowiedział się zbyt wiele, jednak z czasem staje się najpotężniejszą bronią wymierzoną w chciwą korporację.

Dzieło warszawskiego studia Reikon Games jest dynamiczną grą, w której rozgrywkę obserwujemy w rzucie izometrycznym. Większość etapów tej produkcji opiera się na walce z użyciem futurystycznej broni i gadżetów. W pojedynkach z grupami wrogów oraz bossami liczy się przede wszystkim zręczność oraz umiejętne korzystanie z takich ułatwień jak np. tarcza energetyczna.

Drugą darmową grą jest Nuclear Throne, czyli postapokaliptyczny roguelike i top-down shooter w jednym. Jest to produkcja utrzymana w lekkiej, humorystycznej stylistyce. Gracz zmuszony jest do ciągłego przechodzenia od ofensywy do defensywy, jest to bowiem jedyny sposób na uporanie się z hordą zmutowanych przeciwników. Nuclear Throne to pozycja bardzo prosta pod względem graficznym, co jednak dodaje jej uroku. Za jej stworzenie odpowiada holenderskie studio Vlambeer.

Nadal jeszcze możecie skorzystać z poprzedniej oferty, która obejmuje gry SOMA i Costume Quest. Promocja na te pozycje skończy się o godzinie 17:00.

  1. Ruiner - poradnik do gry
  2. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa