Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2019, 17:36

Porównanie trailerów Death Stranding z cut-scenkami w grze

Serwis GameSpot przygotował materiał wideo porównujący zwiastuny Death Stranding z fragmentami finalnej wersji gry. Drobnych zmian doczekały się niektóre elementy graficzne, ale całość prezentuje się całkiem podobnie do tego, co twórcy pokazywali przez ostatnie lata.

Porównanie trailerów Death Stranding z finalną wersją gry. - Porównanie trailerów Death Stranding z cut-scenkami w grze - wiadomość - 2019-11-07
Porównanie trailerów Death Stranding z finalną wersją gry.

Uwaga! W zamieszczonym materiale wideo znajdują się fragmenty, które mogą zostać uznane za spoilery. Oglądasz na własną odpowiedzialność.

Premiera Death Stranding już jutro. Dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad zakupem, serwis GameSpot przygotował materiał wideo porównujący fragmenty produkcji pokazane na trailerach z finalną wersją gry na PlayStation 4 Pro. Ma to na celu sprawdzenie, czy tytuł nie odbiegł za bardzo od tego, co nam przedstawiano przez ostatnie lata. W tym przypadku zmiany (głównie graficzne) są niewielkie. Czy jednak wyszły one grze na dobre, pozostawiamy do oceny Wam. 10-minutowe wideo możecie obejrzeć poniżej.

Zdania krytyków na temat Death Stranding są podzielone. Część z nich zachwyca się nowym dziełem Hideo Kojimy, jednak znajdują się również ci, którzy tego entuzjazmu nie podzielają. Nasz redaktor wystawił grze ocenę 9.0/10, a jego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Warto przypomnieć, że tytuł ukaże się również na komputerach osobistych latem przyszłego roku, o czym poinformował twórca na swoim profilu na Twitterze. W grze nie zabraknie polskiego dubbingu oraz wielu znanych hollywoodzkich twarzy.