Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2007, 19:00

autor: Vercetti

Rozszerzenie do EVE Online w przyszłą środę

Jak poinformowała oficjalnie firma CCP, tworzone z myślą o użytkownikach Eve Online rozszerzenie do znanego MMO ukaże się w sieci już w przyszłą środę. Wielbiciele kosmicznej symulacji powinni zainteresować się nim szczególnie dlatego, że Trinity (bo tak nazywać się będzie dodatek) wzbogaci popularną serię o nową oprawę graficzną.

Jak poinformowała oficjalnie firma CCP, tworzone z myślą o użytkownikach EVE Online rozszerzenie do znanego MMO ukaże się w sieci już w przyszłą środę. Wielbiciele kosmicznej symulacji powinni zainteresować się nim szczególnie dlatego, że Trinity (bo tak nazywać się będzie dodatek) wzbogaci popularną serię o nową oprawę graficzną.

Rozszerzenie do EVE Online w przyszłą środę - ilustracja #1

Wszystko za sprawą next-genowego silnika, obsługującego w pełni biblioteki DirectX 10, a co za tym idzie, zapewniającego wsparcie dla technologii Shader Model 3.0 i gwarantującego odbiorcom poprawione efekty świetlne. Nie bez znaczenia pozostaje też większa liczba poligonów, składających się na każdy obiekt w grze oraz wyższa rozdzielczość tekstur, w jakich dane nam będzie podziwiać elementy futurystycznego świata.

Trinity wprowadzi także modyfikacje w kwestii gameplaya. Czekają nas m.in. ulepszenia dotyczące zarządzania bitwami i realizowania w starciach wymyślonej wcześniej taktyki, jak również możliwość podjęcia setek nowych misji. Wielbicieli podróżowania i niszczenia wszystkiego, co pojawi się na drodze, ucieszą natomiast premierowe pojazdy klasy Tech II - Black Ops, Maruder, Jump Freighter i inne.