Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2007, 19:30

autor: Vercetti

Corrosion: Cold Winter Waiting w produkcji

Brytyjska firma Viperante podała dzisiaj do wiadomości, że pracuje nad nową grą przygodową, Corrosion: Cold Winter Waiting. Tytuł ten ma według obietnic autorów zaszokować graczy mrocznym, niepokojącym klimatem, nadającym produktowi atmosferę horroru.

Brytyjska firma Viperante podała dzisiaj do wiadomości, że pracuje nad nową grą przygodową, Corrosion: Cold Winter Waiting. Tytuł ten ma według zaszokować graczy mrocznym, niepokojącym klimatem, nadającym całemu produktowi atmosferę horroru.

Corrosion: Cold Winter Waiting w produkcji - ilustracja #1

W grze przyjdzie nam wcielić się w rolę Alexa Trumana, szeryfa mającego za zadanie rozwikłać sprawę tajemniczego wypadku samochodowego, związanego ściśle z wydarzeniami na niedalekiej farmie Cold Winter. Miejsce to tylko z pozoru wydaje się opustoszałe. Kryje ono bowiem w sobie więcej sekretów, niż jest w stanie pomieścić przeciętne, prowadzone w rutynowy sposób śledztwo.

Corrosion: Cold Winter Waiting w produkcji - ilustracja #2

Zbadaniem wszystkich tych zagadek musi zająć się gracz, który dostanie do swojej dyspozycji szereg trójwymiarowych lokacji, prezentowanych w rozdzielczości 1024x768. Cała akcja zostanie przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby, zaś mocną stroną opowiadanej historii będą liczne zwroty akcji, zgrabnie wplecione w fabułę łamigłówki oraz ciekawe dialogi. Całość przyprawiona zostanie emocjonującą, nagraną specjalnie na potrzeby Corrosion,ścieżką dźwiękową, podkreślającą ciężki klimat nadchodzącej pozycji.

Corrosion: Cold Winter Waiting w produkcji - ilustracja #3

Prace nad grą trwają już od ponad sześciu miesięcy. Premiera tytułu została zaplanowana na przyszłoroczny sierpień. Projekt ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych. Więcej informacji na jego temat zamieszczono na oficjalnej stronie Cold Winter Waiting.