Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 września 2017, 14:08

autor: Góral

Rozpoczęła się CYFROGratka w Sklepie GRY-OnLine

Jeżeli mieliście w planach zakup jakiejś gry w najbliższych dniach, to warto zajrzeć do Sklepu GRY-OnLine, gdzie rozpoczęła się CYFROGratka - duża wyprzedaż przeznaczona dla graczy PC-towych. Obecnie możecie nabyć w promocji m.in. Get Even czy Stellaris, a w kolejnych dniach w ofercie pojawią się następne produkcje.

W Sklepie GRY-OnLine rozpoczęła się duża, kilkudniowa wyprzedaż cyfrowych wersji gier i dodatków. CYFROGratka potrwa do południa 6 października. W tym czasie przecenionych zostanie ponad 1000 produkcji – nowe oferty mają się pojawiać w kilku etapach, więc warto co jakiś czas zaglądać w poszukiwaniu kolejnych promocji. Na początek taniej kupicie wybrane tytuły firm Bandai Namco czy Paradox Interactive. Dla przykładu, fani mangi i anime mogą zakupić One Piece: Pirate Warriors 3, miłośnicy produkcji wyścigowych powinni zwrócić uwagę na Project CARS, maniakom jRPG-ów polecamy Tales of Berseria, a fanom niezależnych tytułów Serial Cleaner.

Get Even miało premierę w czerwcu bieżącego roku, a już możecie je wyrwać za mniej niż 50 zł. - Rozpoczęła się CYFROGratka w Sklepie GRY-OnLine - wiadomość - 2017-09-28
Get Even miało premierę w czerwcu bieżącego roku, a już możecie je wyrwać za mniej niż 50 zł.

Wybrane oferty z CYFROGratki: