Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2015, 17:00

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII

Premiera Might & Magic: Heroes VII zbliża się wielkimi krokami, a zamknięta beta jest doskonałą okazją do testu gry przed premierą. Wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć grę, bo mamy dla Was sporo kluczy.

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII - ilustracja #1

W związku ze startem drugiego etapu bety PC-towej gry Might & Magic: Heroes VII, wspólnie z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was rozdawnictwo kluczy, umożliwiających udział w rzeczonych testach.

Jeżeli chcecie sprawdzić nadchodzącą strategię od studia Limbic Entertainment (do rozgrywki wymagany jest program Uplay, w którym pojawi się beta po zrealizowaniu otrzymanego od nas klucza na stronie mmh7.ubi.com/pl/beta), to wystarczy, że klikniecie na jeden z zamieszczonych poniżej linków, a następnie wykonacie kilka prostych kroków opisanych na stronie konkursowej. Pamiętajcie także, że beta testy potrwają do 2 września, natomiast premiera pełnej wersji Might & Magic: Heroes VII odbędzie się 29 dnia tego samego miesiąca.

UWAGA: Ze względu na duże obciążenie serwerów i zainteresowanie betą, mogą pojawić się przejściowe problemy w realizowaniu kluczy na stronie mmh7.ubi.com/pl/beta oraz opóźnienie w pojawieniu się gry w bibliotece w kliencie Uplay.

Might & Magic: Heroes VII w skrócie:
  • Gatunek: turowa strategia
  • Deweloper: Limbic Entertainment
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 29 września 2015 roku
  • Inne: drugi etap beta testów odbędzie się w dniach 26 sierpnia – 2 września

W odróżnieniu od pierwszych beta testów Might & Magic: Heroes VII, które odbyły się w czerwcu, tym razem deweloperzy udostępnili graczom dwie dodatkowe frakcje, Sylvan oraz Loch, wybrane przez społeczność. Natomiast w pełnej wersji tytułu znajdziemy sześć grywalnych stron konfliktu. Oprócz tych już wymienionych, będziemy mogli pokierować także: Przystanią, Akademią, Twierdzą oraz Nekropolis.

Might & Magic: Heroes VII to kolejna odsłona słynnej serii gier komputerowych. Tym razem produkcja opowiadać będzie o księciu Ivanie, który postanowił przejąć władzę w Imperium. Zabawa nie będzie się diametralnie różnić od wcześniejszych części cyklu. Podczas rozgrywki stoczymy więc niejedną walkę, ale także zatroszczymy się o surowce, przyjmiemy do swojej armii kolejnych rekrutów itd.

Jednocześnie przypominamy, że w kinie KIJÓW.CENTRUM w Krakowie, 5 września od godziny 10:00 odwiedzający będą mogli posłuchać ścieżki dźwiękowej z gry, wykonywanej na żywo przez Airis Quartet. Ponadto Ubisoft zorganizuje panel dyskusyjny z deweloperami ze studia Limbic Entertainment, a poza tym nie zabraknie także samej prezentacji tytułu.